Jak przypomina portal "Pomponik", o Antku Królikowskim i Joannie Opoździe pisze się dużo od wielu miesięcy. Najpierw pisano o ich rozstaniu, potem tematem numer jeden stał się ich zaskakujący ślub. Niedługo potem potwierdziły się doniesienia, że para spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Ostatnio w sieci i w mediach jednym z głównych tematów jest rozstanie małżonków, po którym na Antka Królikowskiego wylała się fala hejtu. Młody aktor nie radzi sobie z tym dobrze.

Zaskakujące rozstanie kilka miesięcy po ślubie

Zaledwie w sierpniu ubiegłego roku Joanna Opozda i Antoni Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu i ślubowali sobie dozgonną miłość. Wiele osób miało nadzieję, że po dość burzliwym życiu miłosnym, Antek wrszcie znalazł tę jedyną. Niestety pomimo złożonej przysięgi o miłości i wierności, zostało niewiele.

Jakiś czas temu media i fani pary, nie mogli się nachwalić Antka, który miał stawać w obronie ukochanej, gdy pojawiły się problemy z jej ojcem. Niestety teraz o pochwałach najstarszy syn Pawła Królikowskiego może tylko pomarzyć. Po tym, jak zostawił żonę tuż przed porodem, wylała się na niego fala hejtu.

Jego postawę krytykują nie tylko fani, ale także wiele osób z pierwszych stron gazet (m.in. Maja Hyży). Obrywa się nie tylko samemu Antkowi, ale także jego mamie, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej.

Antek Królikowski źle znosi krytykę

Powszechna krytyka ma się mocno odbijać na stanie psychicznym Antka Królikowskiego. Dotyka go ona nie tylko w sieci, ale także w pracy. Problemy w życiu prywatnym sprawiają, że młodemu aktorowi trudniej przychodzi wcielanie się role.

Z informacji "Plotka" wynika, że producenci filmu "Porady na zdrady 2", w którym gra Królikowski, zastanawiają się nawet nad przesunięciem zdjęć, bo stan Antka Królikowskiego ma utrudniać prace na planie. Ponoć koledzy kpią, że Królikowski jest wyjątkowym ekspertem w dziedzinie udzielania porad na zdrady.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski mógłby za ten występ dostać ogromne pieniądze. Czy piosenkarz zdecyduje się na udział w wydarzeniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rosyjski samolot przeleciał nad terytorium naszego kraju. Wydano w tej sprawie komunikat

O tym się mówi: Ujawniono scenariusz przemówienia królowej Elżbiety II na wypadek kolejnego światowego konfliktu. Mało kto wie, kiedy to powstało