Jak podaje portal "Pomponik", Michał Wiśniewski dostał propozycję udziału w walce w ramach Fame MMA. Kwota, jaką organizatorzy wydarzenia zaproponowali piosenkarzowi jest ogromna i dowodzi tego, jak bardzo zależało im na jego pojawieniu się. Czy lider Ich Troje zdecyduje się na udział?

Astronomiczna suma mogłaby trafić do Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski otrzymał wyjątkowo kuszącą propozycję finansową. Gwizdorowi zaproponowano udział w walkach Fame MMA, w ramach tzw. gali freak fight. Biorą w nich osoby posiadające w tym zakresie bardzo różne doświadczenie. Nie ma w tym przypadku znaczenia, ani waga zawodnika, ani faktyczne umiejętności jakimi on dysponuje. W klatce pojawiło się już wiele sławnych osób.

Orgnizatorom bardzo zależało na pojawieniu się w klatce Michała Wiśniewskiego, o tym najwymowniej świadczy fakt, że zaproponowano mu ogromną kwotę 1,5 miliona złotych za występ. Czy lider Ich Troje zdecyduje się na występ?

Michał Wiśniewski podjął decyzję

W rozmowie z portalem "Pudelek", Michał Wiśniewski wskazał, że nie przyjął propozycji występu w Fame MMA. "(...) myślę, że w dalszym ciągu będę odmawiać, nawet gdyby ta stawka szła w górę" - dodał piosenkarz, jasno dając do zrozumienia, że nie jest zainteresowany tego rodzaju wydarzeniami.

Do propozycji finansowej, o której mówił Wiśniewski, odniósł się współwłaściciel federacji, Wojcich Gola. Mężczyzna zdementował, że proponowano liderowi Ich Troje tak wysoką sumę i dodał, że "ma on bujną nie tylko czuprynę".

Chcielibyście zobaczyć Michała Wiśniewskiego w takiej walce?

To też może cię zainteresować: Włodzimierz Cimoszewicz mówi o działaniach Włodimira Putina i czarnych scenariuszach. "To by oznaczało koniec dla nas wszystkich"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szkolne kłopoty księcia Georga. Kiedy dowiedziała się o nich księżna Kate, nie była w stanie powstrzymać emocji. O co chodzi

O tym się mówi: Ujawniono scenariusz przemówienia królowej Elżbiety II na wypadek kolejnego światowego konfliktu. Mało kto wie, kiedy to powstało