Aktor Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 nad ranem. Od wielu lat zmagał się z chorobą neurologiczną.

Początkowo aktor bagatelizował swój stan zdrowia, twierdząc, że to jedynie powikłania po grypie. Ostatecznie jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, poprosiła go, aby pojechał do szpitala. Tam okazało się, że doszło do pęknięcia tętniaka w mózgu.

Aktor Paweł Królikowski spoczął na warszawskich Powązkach

Tuz przed Bożym Narodzeniem Paweł Królikowski trafił do szpitala, gdzie przebywał aż po sądny dzień. Wiadomość o odejściu Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Jego problemy zdrowotne ciągnęły się od 2015 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiły się niepokojące objawy - zawroty głowy, kłopoty ze wzrokiem oraz częste wymioty.

Paweł Królikowski był nie tylko lubianym aktorem, ale – a raczej przede wszystkim – także mężem i ojcem. Partner życiowy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej był dobrym tatą, a para miała pięcioro dzieci.

Grób Pawła Królikowskiego po dwóch latach

Aktor został pochowany na warszawskich Powązkach. Minęły już niemal 4 miesiące od śmierci mężczyzny. I choć lubiany gwiazdor miał wielu fanów oraz liczną, kochającą rodzinę, to z pewnością inaczej wyobrażaliśmy sobie jego grób.

Dziennikarze portalu Pikio.pl dotarli do miejsca pochówku aktora, którego pogrzeb odbył się 5 marca 2020 roku. Paweł Królikowski spoczywa w kwaterze G-tuje-51, wśród innych osób zasłużonych dla świata filmu i kina. Tuż obok niego znajduje się grób Emila Karewicza, nieco dalej – Jerzego Gruzy.

Jak wygląda grób Pawła Królikowskiego dwa lata po śmierci?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze