Małgorzata Ohme jest jedną z prowadzących śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN". Wraz z Filipem Chajzerem tworzy zgrany duet, a widzowie ich uwielbiają.

Małgorzata Ohme opowiedziała o swoim rozwodzie

Jakiś czas temu dziennikarka Małgorzata Ohme straciła jedną z najbliższych jej osób. Ciężko chora mama celebrytki zmarła.

Jej ciężko chora mama, od dawna zmagała się z cierpieniem i bólem fizycznym, jednak jako silna kobieta - tak ją postrzegała córka Małgorzata - nie poddawała się ograniczeniom i do końca swoich dni walczyła o jak największą samodzielność.

Małgorzata Ohme pożegnała swoją mamę bardzo wzruszającym wpisem na Instagramie, w którym wspomniała o bezinteresownej rodzicielskiej miłości.

Czy jest on dla niej zawodową porażką

Małgorzata Ohme jest z wykształcenia psychologiem. Jej wiedza w tym zakresie pomogła jej się pozbierać w wielu stresujących sytuacjach.

Jednak, jak sama wyznała, każdy człowiek ma swoją wrażliwość i nie wszystkie rady mogą mu pomóc. Ona sama jest kobietą po rozwodzie i nie uważa, że rozwód jest jej zawodową porażką.

To jest takie pytanie, czy dietetyk, który ma nadwagę może odchudzać innych

- powiedziała Małgorzata Ohme w rozmowie z dziennikarką Super Expressu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze