Obie panie mają na koncie skłonności do romansów, a także rozbite małżeństwa. Mocno się przyjaźniły, pasując do siebie idealnie pod względem podejścia do związku.

Pisarka, poetka i autorka tekstów piosenek Agnieszka Osiecka osiem lat swojego życia poświęciła na konkubinat z Danielem Passentem, jednak nigdy nie zdecydowała się na zalegalizowanie tego związku.

Agnieszka Osiecka związała się z żonatym dziennikarzem. Nie chciała jednak "brać go sobie na głowę"

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ochteatr (@ochteatr)

Gdy się poznali, dziennikarz pozostawał w związku małżeńskim, a romans według medialnych doniesień zainicjowała Agnieszka Osiecka. Jak się okazuje, gdy mężczyzna wpadł jej w oko, ten był już żonaty, ale czuł się samotny ze względu na fakt, że jego ówczesne małżonka przebywała wtedy w Stanach Zjednoczonych.

Dwa lata młodszy od pisarki dziennikarz zrobił na niej na tyle dobre wrażenie, że zaszła z nim w ciążę. Była zafascynowana jego sukcesami dziennikarskimi, jakich miał wiele na koncie. Będąc matką jego córki Agatki, deklarowała wielkie obawy przed wchodzeniem z nim w stały związek małżeński, gdyż czuła się przytłoczona jego wrażliwością i drażliwością.

Jak napisała Osiecka w jednym z dzienników, nie chciałaś ją wiązać z kimś takim jak on na stałe, gdyż czułaby się nie w porządku, musząc z nim żyć na serio. Dlatego też spędziła z nim w konkubinacie osiem lat, jednak media nie podają zbyt wiele na temat losów jego żony.

O tym się mówi: Natalia Oreiro. Co o decyzjach Władimira Putina sądzi jego ulubienica

Zerknij tutaj: Ważne oświadczenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Pojawił się apel do Zachodu, Ukraińców i Putina