Poznaj poniższy wykaz niedziel handlowych w nadchodzących miesiącach i zapamiętaj te daty. Dowiedz się, w które niedziele Polacy będą mogli się wybrać do dyskontów i galerii handlowych.

Czy w tą niedziele Polacy będą mogli zrobić zakupy?

Jak wiadomo, podział na niedziele handlowe i niehandlowe od samego początku wejścia w życie kilka lat temu wzbudził niemałe zamieszanie i oburzenie ze strony tysięcy Polaków.

W minionym, 2021 roku możliwości zrobienia zakupów w niedzielę było zaledwie siedem. Jak będzie w dopiero co rozpoczętym 2022 roku? Znane są już konkretne daty.

Kalendarz niedziel handlowych w nadchodzących miesiącach

Jak donoszą media, w roku 2022 niedziel handlowych będzie... siedem, czyli tyle samo, ile w roku poprzednim. Ta liczba z całą pewnością nie spodoba się wielu Polakom.

Jedna niedziele handlowa jest już za nami. Na kolejną niedziele handlową będziemy musieli jednak długo poczekać.

Jak zatem przedstawia się kalendarz niedziel handlowych?

W nowym roku Polacy zrobią zakupy w następujące niedziele:

  • 10 kwietnia 2022;
  • 24 kwietnia 2022;
  • 26 czerwca 2022;
  • 28 sierpnia 2022;
  • 11 grudnia 2022;
  • 18 grudnia 2022.

Z całą pewnością warto znać te daty i zapamiętać.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze