Jak podaje portal "Wiertualna Polska", Edyta Nowak-Nawara zyskała popularność dzięki "Królowym życia". Popularna Edzia jest przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej i tak jak ona jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Właśnie zaprezentowała się swoim fanów w zupełnie nowej, szalonej odsłonie. Przekonajcie się sami!

Edzia nie do poznania

Edzia zyskała popularność dzięki pojawieniu się w uwielbianym przez widzów programie "Królowe życia", emitowanym na antenie TTV. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi na ten moment 163 tysiące użytkowników. Edyta Nowak-Nawara jest matką dwójki dzieci, dorosłego już syna Nicolasa oraz 12-letniej córki Kryspiny.

42-letnia Edzia stara się na tyle, na ile jest w stanie, chronić swoją prywatność. Wiadomo jednak, że ma za sobą wiele ciężkich doświadczeń, jak choćby śmierć jej mamy i siostry. Na jakiś czas zniknęła z mediów społecznściowych, co stało się po stracie dziecka w czasie ciąży.

Choć Edzia nie narzeka na brak fanów, nie brakuje także tych, którzy nie darzą jej specjalną sympatią. Jej przeciwnicy zarzucają jej próby "odmłodzenia się na siłę". Krytyce często podlegają jej modowe wybory, czy przerabianie zdjęć zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Edzia była przez długi czas przywiązana do swojej fryzury. Zapewne każdy kojarzy jej długie czarne włosy. Zazwyczaj były one wyprostowane, teraz zdecydowała się pokazać w nowej odsłonie - szalonych sprężynkach i odważnej czarnej sukience. Oczywiście była w towarzystwie swojego ukochanego.

Jak podoba się wam w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: 7 edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaowocowała zaskakującymi zmianami. Czy przyczynili się do tego fani

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Krupińska przerwała milczenie w sprawie swoich relacji z mężem. Czy potwierdziła doniesienia na temat awantur z Sebastianem Karpiel-Bułecką

O tym się mówi: Generał Waldemar Skrzypczak stawia sprawę jasno. Jeśli konflikt nie skończy się po 7 dniach, musimy być gotowi, że będzie trwał długo