Jak przypomina portal "Pomponik", od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, że małżeństwo Sebastiana Karpiel-Bułecki i Pauliny Krupińskiej zmaga się z poważnym kryzysem. Normom w ich domu mają być nocne awantury. W trakcie jednej z nich prowadzący "Dzień dobry TVN" miała nawet oświadczyć, że zabiera i wyjeżdża. Krupińska postanowiła odnieść się do tych doniesień.

Małżeństwo Sebastiana Karpiel-Bułecki i Pauliny Krupińskiej

O liderze zespołu Zakopower media pisały dużo, zwłaszcza w kontekście jego romansów. Romantyczne relacje miły go łączyć z piosenkarką Kayah, czy aktorką Alicją Bachledą-Curuś. Jednak ostatecznie żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki udało się zdobyć Paulinie Krupińskiej. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2018 roku.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka dociekali się dwójki pociech. Teraz macieżyństwo była Miss Polonia łączy z pracą w programie "Dzień dobry TVN". Na co dzień prezenterka mieszka z rodziną w Kościelisku, co oznacza konieczność dojazdów do stolicy. Ponoć miało się to stać kością niezgody między małżonkami. Pojawiły się nawet doniesienia, że w ich domu ma dochodzić na tym tle do poważnych awantur.

Wyprowadzka

Z doniesień "Na Żywo" wynika, że ostatnio przedmiotem kłótni Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki ma być chęć wyjazdu do Nowej Zelandii. Piosenkarz ponoć nie chce nawet o takiej możliwości słyszeć.

O tym, że lider zespołu Zakopower należy do osób o wybuchowym temperamencie mówiła sama Paulina Krupińska w jednym z wywiadów. "Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury. Sprzeczamy się, czasem lecą wióry. Sebastian jest cholerykiem. Często traci cierpliwość" - powiedziała.

Paulina Krupińska/YouTube @tvnpl

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" Krupińska przyznała, że marzy jej się wyjazd do Nowej Zelandii, choć póki co na wakacje. Dodała również, że nie należy do osób, które planują całą swoją przyszłość. "Ja żyję chwilą, na razie jest tak, jak jest".

Wskazała również, że udaje jej się na razie łączyć swoje obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. W związku z tym, jej mąż nie ma szczególnie wielu powodów do awantur.

Myślicie, że to zakończy plotki o kryzysie w związku Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej?

To też może cię zainteresować: Osoby, które odchodzą, widzą przed oczami całe swoje życie. Czy naukowcom udało się potwierdzić ten fenomen

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wpis Barbary Kurdej-Szatan wywołał w sieci burzę. Aktorka nie spodziewała się takiej reakcji

O tym się mówi: Niepokojące wieści w sprawie świadczeń emerytalnych. Czy wypłaty będą zawieszone