Kim Kardashian i Kanye West byli małżeństwem od 2014 roku. Przez jakiś czas uznawani byli za jedną z najpiękniejszych i dobrze dobranych par. Doczekali się narodzin czwórki dzieci. W pewnym momencie jednak ich związek zaczął się psuć. I choć ich fani mieli nadzieję, że uda im się przezwyciężyć ten kryzys, pojawił się pozew o rozwód. Co się w nim znalazło?

Kryzys w związku

Zapowiedzi tego, że w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa nie dzieje się dobrze, pojawiały się jeszcze na długo przed tym, jak pojawił się pozew rozwodowy. W jednym z odcinków programów "Z kamerą u Kardashianów" przyznała, że brakuje w jej małżeństwie radości z małych rzeczy, wspólnego oglądania telewizji, codziennych wspólnych aktywności.

Kim Kardashian i Kanye West/YouTube @TheThings Celebrity
Kim Kardashian i Kanye West/YouTube @TheThings Celebrity
Kim Kardashian i Kanye West/YouTube @TheThings Celebrity

Jak donosiły zagraniczne media, Kim Kardashian starała się uratować małżeństwo, próby te jednak nie przyniosły skutku. Zamieszkali osobno, a ich relacje ograniczyły się do spraw związanych z ich wspólnymi dziećmi. Po rozstaniu, każde z małżonków zaczęło układać sobie życie z innymi. West związał się z Julią Fox, a Kim z komikiem Petem Davidsonem.

Kim Kardashian chciałaby, aby jej małżeństwo z Kanye Wesetem zakończyło się najszybciej jak to możliwe. Celebrytka złożyła nawet do sądu dokumenty, w którym wyraża nadzieję, że już niebawem jej małżeństwo przejdzie do przeszłości. Co ciekawe, chciałaby aby rozwód doszedł do skutku jak najszybciej, by jej były partner mógł się pogodzić z zakończeniem ich relacji.

Dodała, że West pomimo tego, że mieli zachować rozwód w tajemnicy nie tylko zdradził ten fakt, ale również mówił o ich prywtanych sprawach publicznie, czasem przeinaczając fakty. Kardashian zdradza, że zależy jej na tym, aby przestali być już małżeństwem, ale nada mogli w pokojowych warunkach wychowywać swoje dzieci.

Myślicie, że Kim Kardashian będzie mogła już niebawem cieszyć się odzyskaną wolnością?

To też może cię zainteresować: Paulina Krupińska przerwała milczenie w sprawie swoich relacji z mężem. Czy potwierdziła doniesienia na temat awantur z Sebastianem Karpiel-Bułecką

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Slava Krasheninnikov. Chłopiec, który prorokował. Czy przepowiednia spełnia się na naszych oczach

O tym się mówi: Wpis Barbary Kurdej-Szatan wywołał w sieci burzę. Aktorka nie spodziewała się takiej reakcji