Nie ulega wątpliwości, że obecna sytuacja panująca na całym świecie sprawia, że wielu zaczęło się nawracać i emanować wręcz zdobywaną wiedzą, która jest dla nich nowa.

Viola Kołakowska - "Dziś już nie ma miejsca na stary świat. Właśnie narodził się Nowy"

Powstało mnóstwo teorii i zaczęło krążyć w sieci wiele przypuszczeń i dyskusji na tematy związane z obecną sytuacją, która zdaniem ludzi na całym świecie jest owocem wielodekadowych działań zgodnie z konkretnym scenariuszem.

Wielu twórców działających na mediach społecznościowych publikuje dość kontrowersyjne w oczach opinii publicznej materiały i tezy, które spotykają się z mianem teorii spiskowej. Jak przypomnimy sobie poprzednie wielokrotne publikacje ostrzegające świat przed III wojną światową, były one także wrzucane do jednego worka z teoriami spiskowymi.

źródło: Instagram/violakolakowska

Aktorka Viola Kołakowska na swoim instagramowym profilu nawołuje ludzi do przygotowania się na nadejście zupełnie innego, nowego świata. Na swoim InstaStories wrzuciła szereg treści, które zostały intensywnie wyśmiane przez tabloidy nowych twórców.

źródło: Instagram/violakolakowska

Zapnijcie pasy i przygotujcie popcorn. Pamiętajcie, oglądamy z pozycji obserwatora. Media będą nakręcać, ale my wiemy, jak to wygląda naprawdę. Nie bać się! Tylko spokój nas uratuje. Będzie dobrze, to film! - można przeczytać w jednej z publikacji, jaką Viola wrzuciła do sieci. Czy słusznie zaleca spokój?

O tym się mówi: Minister Mariusz Błaszczak podjął bardzo trudną decyzję. Polskie siły zbrojne objął wyższy stopień gotowości

Zerknij tutaj: Dorota Wellman zdobyła się na szczere wyznanie o trudnych chwilach w swoim życiu prytwatnym. Odniosła się też do swojej pracy