Jak przypomina portal "Super Express", Dorota Wellman od lat należy do najbardziej lubianych przez widzów prezenterek. Wspólnie z Marcinem Prokopem udało jej się stworzyć wyjątkowy duet, który przyciąga przed ekrany tłumy. Tym razem dziennikarka postanowiła opowiedzieć o niezwykle trudnym etapie swojgo życia, o którym nikt nie miał pojęcia. Poznajcie szczegóły.

Przed kamerami problemy prywatne nie mogą się pojawiać

Nie da się ukryć, że Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z najbardziej energetycznych duetów telewizyjnych. Zawsze tryskają energią i dobrym humorem, który udziela się również widzom. Jednak często pod uśmiechm prowadzący skrywają osobiste dramaty, jakie się im przydarzają w życiu osobistym.

Dorota Wellman w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że przez 8 miesięcy mierzyła się z ogromnym dramatem, którego nie mogła jednak pokazywać przed kamerami. Opiekowała się wówczas umierającą mamą, obserwując jak cierpi i odchodzi. W programie musiała jednak być ciepła, entuzjastyczna i uśmiechnięta.

Mocne słowa Doroty Wellman

"G**no to widza obchodzi, co nas boli. Mamy się uśmiechać, iść do przodu, przyjść z dobrym nastawieniem" - przyznała z bezwzględną szczerością Dorota Wellman, dodając, że od dziennikarza oczekuje się, że po prostu będzie robił to, co do niego należy i tego, czego widzowie od niego oczekują.

Wellman stwierdziła, że problemy, dramaty należy zostawiać przed drzwiami pracy i nie epatować nimi. "To widzów nie interesuje. My mamy być w dobrej kondycji" - dodała.

Dorota Wellman/ screen youtube
Dorota Wellman/YouTube @Uwaga! TVN
Dorota Wellman/YouTube @Uwaga! TVN

Co ciekawe, lata praktyki nauczyły Dorotę Wellman pracować nawet wtedy, kiedy przychodzi jej się mierzyć z bólami migrenowymi. Kiedy ich nasilenie jest naprawdę duże, dziennikarka ma problemy z mówieniem i wzrokiem. Przyznała, że w trudniejszych chwilach może liczyć na wsparcie Marcina, który zawsze staje na wysokości zadania.

Co sądzicie o słowach Doroty Wellman?

To też może cię zainteresować: Optymistyczne wieści usłyszał Krzysztof Igor Krawczyk. Czy syna Krzysztofa Krawczyka czekają wielkie zmiany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Eleni zabrała głos w sprawie swojego występu w "The Voice Senior". Czy to właśnie ona zajmie miejsce Witolda Paszta

O tym się mówi: Polski rząd reaguje na rosyjskie działania na Ukrainie. Zwołano posiedzenie Komitetu do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Obronnych