Jak przypomina portal "Jastrząb Post", program "The Voice Senior" cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć trzy edycje i wiele wskazuje na to, że na tym nie koniec. Niestety już nigdy nie będziemy mogli oglądać w fotelu trenerskim Witolda Paszta, który zmarł 18 lutego. Spekuluje się, że jego miejsce może zająć Eleni. Co na ten tamat mówi sama zainteresowana?

Konieczne zmiany

Informacje o złym stanie zdrowia Witolda Paszta, docierały do mediów od jakiegoś czasu. Artysta nie tylko nie pojawił się na nagraniu finałowego odcinka, ale jego podopieczni nie mogli liczyć nawet na kontakt telefoniczny z trenerem. Dziś wiemy, że Witold Paszt trzykrotnie przechodził Covid-19 i choć wszystkim wydawało się, że najgorsze jest już za nim, przyszły komplikacje i śmierć.

Odejście Witolda Paszta wymusi zmiany w składzie jury programu "The Voice Senior" w kolejnej edycji muzycznego show. Już pojawiają się spekulacje, kto zajmie miejsce uwielbianego przez widzów Paszta. Jedną z artystek, o których mówi się w tym kontekście jest Eleni.

Eleni za Witolda Paszta? Gwiazda zabiera głos

W rozmowie z dziennikarzami portalu "Pomponik", Eleni przyznała, że bycie trenerem i jurorem w tego rodzaju programie, nie jest zadaniem łatwym. Dodała, że nie wie, czy byłaby się w stanie odnaleźć w tej roli, bo jest zwykle "nieśmiała". Przyznała, że zdarzało jej się oceniać innych i wie, jak to jest trudne.

Eleni zdradziła, że sama chętnie ogląda program "The Voice Senior" i porusza ją to, że biorący w nim udział ludzie gotowi są nie tylko spełnić swoje marzenia, ale także opowiedzieć o swoim życiu. "Lubię ten program i uważam, że jest naprawdę bardzo wartościowy. Od tych ludzi można się wiele nauczyć!" - dodała.

Eleni/YouTube @TVN Talent Show
Eleni/YouTube @TVN Talent Show
Eleni/YouTube @TVN Talent Show

Jak myślicie, zobaczymy Eleni w czerwonym fotelu?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska obawia się o swoją córkę. Chodzi o plany Przemka Kossakowskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szybkie sposoby na pozbycie się muszek z doniczek zimą. Przypuszczalnie większość masz już w swojej kuchni

O tym się mówi: Polski rząd reaguje na rosyjskie działania na Ukrainie. Zwołano posiedzenie Komitetu do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Obronnych