Jak podaje portal "Pomponik", przez lata wokół przywódcy Rosji narosło wiele plotek i teorii spiskowych. Jest ich tak dużo, że niemożliwe wydaje się oddzielenie od siebie tego, co jest prawdą, a co tylko mitem. W życiu Putina miało być wiele kobiet, nikt nie jest w stanie powiedzieć ilu nieślubnych dzieci się doczekał i jak wiele operacji plastycznych ma za sobą. Jedna z teorii spiskowych mówi o tym, że prawdziwy Putin nie żyje, a jego miejsce zajął jego sobowtór.

Romanse Putina

Plotki o romansach Władimira Putina pojawiały się od dawna. Jedną z pierwszych kochanek obcnego przywódcy Rosji miała być Swietłana Kriwonogich. Ich znajomość sięga czasów, kiedy Putin dowodził Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Kriwonogich miała pracować w jego otoczeniu jako sprzątaczka. Mieli się nawet doczekać narodzin córki Luizy.

Domniemana córka Putina, Luiza, a właściwie Elizawieta Kriwonogich, była dość aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Niespodziewanie, zaledwie kilka dni po tym, jak opublikowała zdjęcia apartamentu matki wartego około 4 milionów dolarów, usunęła wiele postów i przestała publikować nowe.

Niepotwierdzone informacje mówią o tym, że Putin po rozwodzie ze swoją żoną Ludmiłą, związał się z Aliną Kobajewą. Jest ona przez niektórych nazywana nawet nieoficjalną pierwszą damą Rosji. Para miała się doczekać nawet narodzin trójki dzieci, córki oraz dwóch synów.

Oficjalnie mówi się, że Władimir jest ojcem Marii i Katerinie, które są owocem jego małżeństwa z Ludmiłą.

Sobowtór rządzi na Kremlu?

W sieci można natknąć się na teorię spiskową, która mówi o tym, że prawdziwy Władimir Putin nie żyje, a jego miejsce zajął sobowtór. Pożywką dla tych plotek mogą być doniesienia o chętnym korzystaniu przez rosyjskiego przywódcę z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Włodimir Putin w młodości/YouTube @Maciek Ignaczak
Włodimir Putin w młodości/YouTube @Maciek Ignaczak
Włodimir Putin w młodości/YouTube @Maciek Ignaczak

Eksperci dopatrzyli się na twarzy prezydenta Federacji Rosyjskiej śladów zabiegów plastycznych. Oblicze Putina wygładziło się, zniknęły zmarszczki, a także worki pod oczami. Specjaliści wskazali, że wstrzyknięty ma również botoks w policzki i czoło.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Były szef MSWiA Bartłomiej Sienkiewicz nie ma złudzeń. "Putin już się nie zatrzyma". Czy Polacy mają powody do obaw w związku z sytuacją na Ukrainie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ponure fakty o Oliwii W. z Częstochowy ujawnione. Uprowadzona 15-latka doznała potwornej krzywdy

O tym się mówi: Złe wieści dla wielu seniorów. Rząd podjął decyzję o kolejnych podwyżkach. O co chodzi