Jak przypomina portal "O2", Joanna Trzepiecińska zdobyła sympatię szerokiej publiczności dzięki roli Alutki w serialu "Rodzina zastępcza". Aktorka znów wraca do telewizji. Przy okazji swojego powrotu na srebrny ekran, Trzepiecińska zdradziła, co tak naprawdę myśli o show-biznesie. Jej słowa nie wszystkim przypadną do gustu.

Joanna Trzepiecińska o show-biznesie

Joanna Trzepiecińska postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiedziała szczerze, co myśli o show-biznesie i części widzów. Aktorka po dłuższej nieobecności w telewizji, wraca na mały ekran w najnowszym programie TVN "Mask Singer". Pamiętna Alutka przyznała, że świadomie wypisała się z polskiego show-biznesu.

W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła, że nie chciała, aby przyczepiano jej jakiekolwiek etykietki, bo to przeszkadzałoby jej w tworzeniu kolejnych kreacji. Zwróciła uwagę, że wielu fanów chciałoby ją widzieć ją piękną i młodą.

Na szczęście uprawiany przez nią zawód wymaga różnorodności. Są potrzebni aktorzy młodzi i starsi, chudzi i grubi. Aktorka nie obawia się więc o to, że kiedyś może zabraknąć dla niej ról do kreowania.

Nowy program TVN

Joanna Trzepiecińska będzie jedną z osób biorących udział w projekcie "Mask Singer". Widzowie będą mieli okazję posłuchać śpiewu aktorów, muzyków, celebrytów, sportowców, a nawet polityków. Widzowie nie będą jednak wiedzieli, kto występuje na scenie, bo osoby te będą w przebraniach.

Będzie to też tajemnicą dla "detektywów", do których zaliczać się będzie innymi Trzepiecińska. Zwycięzcą programu okaże się ta osoba, której personalia zostaną tajemnicą do samego końca.

Jesteście ciekawi, jak w tej roli poradzi sobie Joanna Trzepiecińska? Jak oceniacie jej słowa dotyczące show-biznesu?

To też może cię zainteresować: Pilna wiadomość dla wszystkich emerytów. Spora grupa nie otrzyma podwójnej emerytury. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów wraca na salony. Ten wieczór nie spędziła sama. Kogo można było zobaczyć u jej boku

O tym się mówi: Beata Kozidrak ponownie stanie przed sądem. Kiedy ruszy proces gwiazdy