Jak przypomina portal "Pomponik", rodzina jest bardzo ważna dla Zenka Martyniuka. Jego najbliżsi zawsze mogą liczyć na jego wsparcie. Muzyk postanowił szczerze opowiedzieć o relacjach rodzinnych. Po raz kolejny odniósł się do plotek o rozwodzie. Co dokładnie powiedział?

Zenek Martyniuk o rodzinie

Zenek i Danuta Martyniukowie niedawno świętowali wspólnie ze swoją wnuczką Laurą, jej trzecie urodziny. Dumny dziadek nie ukrywa, że być może jego ukochana wnuczka zdecyduje się pójść w jego śledy. Ponoć już teraz przejawia wyjątkowe zainteresowanie muzyką. Zdradził, że Laura oglądając w telewizji występy piosenkarzy, chętnie ich naśladuje. Śpiewa wówczas i tańczy.

Zenek zdradził również, że urodziny Laury przebiegły w przyjemnej atmosferze, choć w przeszłości pomiędzy Martyniukami a byłą żoną ich syna dochodziło do różnych spięć. Nie zabrakło w tym dniu ani Daniela Martyniuka, ani Eweliny i jej najbliższych.

Rozwód Martyniuków?

Zenek Martyniuk przyznał również, że on i jego żona z niesmakiem przyjmują kolejne plotki o rzekomym kryzysie w ich małżeństwie i rozwodzie. Król disco polo podkreślił, że on i jego żona niedawno obchodzili 33 rocznicę ślubu i w dalszym ciągu nie wyobrażają sobie bez siebie życia.

"Także wszystko jest super elegancko" - powiedział Zenek Martyniuk. Nie narzekają na łączące ich relacje. Przez lata udało im się poukładać małżeństwo. Zenek koncertuje, a w tym czasie jego żona Danuta zajmuje się domem i oddaje się drobnym przyjemnością, jak choćby czytanie książek, czy spacery z ich psem.

Jak myślicie, czy wreszcie zapewnienia Zenka Martyniuka o dobrych relacjach z żoną, utną plotki o ich rozwodzie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące zapowiedzi generała Waldemara Skrzypczaka. Wojskowy prognozuje kolejny krok Rosji. To złe wiadomości dla Polski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osatatnich dniach: Radykalna decyzja premiera Mateusza Morawieckiego. Wprowadza nowy stopień alarmowy w związku z niepokojami na Ukrainie. O co chodzi

O tym się mówi: Zbadano przepowiednię Baby Vangi o "sześciu dwójkach". Co nas czeka w związku z mistyczną datą