Bułgarska jasnowidz Baba Vanga przewidziała wiele wydarzeń, które będą miały miejsce w 2022 roku. W szczególności mówiła o głodzie, nowym wirusie i intensywnym pragnieniu.

Co nas czeka w lutym?

Baba Vanga, zwana bułgarskim Nostradamusem wypowiedziała jedną z najsłynniejszych przepowiedni o uwięzionej zarazie w zmarzlinach, z których wirus się wydostanie. Wspomniała także o dacie, w której sześć dwójek się spotka - Musimy przetrwać dzień ze wszystkimi dwójkami. Popioły pokryją Ziemię, woda wyleje się z brzegów (...) - ujawniła mistyczka.

To można interpretować różnie, symbolicznie i niedosłownie, gdyż słowa te padły w czasach innych niż nasze współczesne. Jednak media w Bułgarii dotarłszy do zapisków Baby Vangi opublikowały je, aby ostrzec ludzi przed tym, co ma nastąpić w najbliższym czasie roku 2022.

Według wieszczki rozpanoszony w świecie wirus z nami pozostanie, jednak ludzie opanują jego obecność. Jedni ludzie staną się ubożsi, inni się wzbogacą jeszcze bardziej. Będą też tacy, którzy będą bogatsi bez dodatkowych pieniędzy.

Specjaliści sądzą, że przewidując to, Vanga przewidziała popularyzowanie się kryptowaluty i pieniądza elektronicznego, co w znacznej mierze pozbawiłoby wielu ludzi kontroli nad własnymi finansami.

Gdy mówiła o utracie poczucia rzeczywistości, jaka czeka ludzkość, najprawdopodobniej mówiła o zagubieniu w rzeczywistości wirtualnej, medialnej i zawartej w filmach i grach...

W świecie numerologii luty jest płodnym miesiącem. Rozpoczął się on w Nowiu w Wodniku, wdrażając energię nowych początków i przemian. Przeżywamy trzy ostatnie „222” dni stulecia, jakie miały miejsce 2 lutego 2022 r., 20 lutego 2022 r. i 22 lutego 2022 r. To koniec układu 222, który rozpoczął się w 2000 r., wraz z innymi fundamentalnymi latami 2002, 2020 i 2022. Tej sekwencji nie zobaczymy ponownie przez około 200 lat - 22.02.2222 roku.

O tym się mówi: Stylizacje dla pań po 50. roku życia. Co będzie złym pomysłem, a co warto rozważyć

Zerknij tutaj: Kolejne ponure znalezisko nieopodal Romanowa. To może być przełom w sprawie zaginionych Aleksandry i Oliwii