Nie ulega wątpliwości, że miłośnicy programu "Sanatorium miłości" śledząc z zapartym tchem losy swoich ulubieńców, z pewnością ucieszą się z każdej radosnej nowiny ogłaszanej przez bohaterów programu.

Co zamierza Zbigniew względem Anny?

Niezależnie od tego, czy są to aktualni uczestnicy, czy bohaterowie minionych już sezonów, dzięki robionej show-biznesie karierze i mediom społecznościowym fani są w stanie niemal precyzyjnie ustalić, co słychać u ich idoli.

Zaręczyny to czas bardzo szczególny dla zakochanej pary. Wielokrotnie już słyszeliśmy różne sposoby na proszenie o rękę ukochanej osoby, zaręczyny odbywają się klasycznie w gronie najbliższych i przyjaciół gdzieś w restauracji, na środku morza, podczas nurkowania, ulubionym, wymarzonym miejscu na świecie lub w przestworzach.

Zbigniew Mróz postanowił jednak zaskoczyć swoją ukochaną, prosząc ją o rękę na wizji, podczas transmisji na żywo, goszcząc w programie "Pytanie na śniadanie".

Zarówno Anna, jak i prowadzący program zdawali się być zaskoczeni. Anna oczywiście zgodziła się wyjść za Zbigniewa. Na oczach widzów oboje stali się narzeczonymi.

Teraz media donoszą, że Zbigniew postanowił pójść za ciosem i zdradził swoje dalsze plany związane z narzeczoną Anną.

Jak wiemy, zakochanych dzielą długie kilometry, w związku z tym Zbigniew stwierdził, że myśli o przeprowadzce na Kielecczyznę, aby być bliżej ukochanej Anny - Marzy mi się przeprowadzka na Kielecczyznę. Od dawna planowałem kupno rancza w tamtym regionie Polski. […] Teraz miałbym z kim zamieszkać na stare lata - rozmarzył się senior.

O tym się mówi ostatnimi czasy: Nowe ponure fakty w sprawie zaginięcia Aleksandry i Oliwii z Częstochowy ujrzały światło dzienne. W pokoju Oliwii znaleziono ukrytą kamerę

Zerknij tutaj: Dziewczyna Kasjusza Życińskiego zdradziła, jaki mężczyzna jest naprawdę. Fani nie spodziewali się tego po gwiazdorze Warsaw Shore