Kasjusz Życiński pojawił się w świecie show biznesu dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore. Don Kasjusz jest również aktywny zawodnikiem freak fightowym i bokserem.

W 2014 roku Kasjusz Życiński zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w boksie. Następnie można go było zobaczyć w kilku galach FAME MMA. Teraz Kasjusz współtworzy federację PRIME SHOW MMA.

Dziewczyna Kasjusza Życińskiego zdradziła, jaki mężczyzna jest naprawdę

Kasjusz Życiński jest dość kontrowersyjną postacią w polskim show biznesie. Często wdaje się w kłótnie i zawsze mówi to, co myśli.

Wiele osób zastanawiało się, jaki Don Kasjo jest na co dzień. Zdradziła to jego dziewczyna – Paulina Paprota.

Fani nie spodziewali się tego po gwiazdorze Warsaw Shore

Okazuje się, że Don Kasjo ma wiele zalet. Jak zdradziła Paulina, jest to mężczyzna o wielkim sercu, pomaga zarówno jej jak i innym bliskim osobom. Kasjusz okazuje wsparcie swojej ukochanej i jeszcze nigdy jej nie zawiódł.

Dla mnie Kasjusz jest osobą, na której nigdy się nie zawiodłam, zawsze mogę na niego liczyć

- dodała zakochana Paulina Paprota.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze