Księżna Cambridge jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Obowiązki żony następcy trenu i osoby publicznej łączy z wychowaniem trójki małych dzieci.

Kate Middleton spotkała się z byłą ukochaną księcia Harry’ego.

Fakt, że Kate Middleton oraz Meghan Markle – delikatnie mówiąc – nie przepadają za sobą, nigdy nie był owiany tajemnicą. Dało się to zaobserwować, na co zwracali uwagę fani rodziny królewskiej oraz media.

Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: Entertainment Tonight
Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: Entertainment Tonight

Mówiono także o tym, że 40-letnia księżna Kate bardzo ucieszyła się, gdy aktorka amerykańskiego pochodzenia, oraz jej małżonek, książę Harry, odeszli z rodziny królewskiej i wyjechali z Wielkiej Brytanii. Teraz zaczęły się pojawiać nowe informacje, które jasno wskazują na to, że panie nigdy nie darzyły się sympatią.

O czym mogła rozmawiać z Chelsea Davy?

Spotkanie księżnej Kate z była partnerką księcia Harry’ego może jedynie potwierdzić te doniesienia. Kate Middleton i Chelsea Davy zawsze miały ze sobą dobry kontakt.

Chelsea Davy jest założycielką marki jubilerskiej i biura podróży „Aya Africa”. Księżna Camridge spotkała się w ostatnim czasie z byłą partnerką księcia Harry’ego i omawiała ich… wspólny wyjazd!

Jak donosi „New idea”, książę William, księżna Kate i Chelsea Davy planują wspólny wyjazd do Afryki. Pochodząca z Zimbabwe Chelsea może zorganizować wspaniałą wyprawę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu