Piosenkarz Jerzy Połomski ma obecnie 89 lat. Musiał podjąć bardzo trudną dla siebie decyzję, jednak nie miał innego wyjścia, gdyż potrzebując pomocy i opieki.

Jak żyje Jerzy Połomski w domu opieki w Skolimowie?

Znany muzyk, Jerzy Połomski na stałe wpisał się w historię. I choć znają go miliony, niestety artysta od lat musiał mierzyć się z samotnością.

Osiem miesięcy temu Jerzy Połomski trafił do domu opieki w Skolimowie. Piosenkarz nie ma żony, ani dzieci. Do niedawna jedynymi osobami, z jakimi miał kontakt byli jego sąsiedzi, na których mógł liczyć zawsze, gdy potrzebował pomocy.

Wokalista może liczyć na najlepszą opiekę

Przed czterema laty w życiu Jerzego Połomskiego pojawiła się kobieta, która chciała mu pomóc z kwestiami związanymi z jego działalnością sceniczną. Z czasem zapewniła artystę, że będzie się nim opiekowała na starość.

Jakiś czas temu stan zdrowia uwielbianego piosenkarza niestety znacząco się pogorszył. To właśnie wtedy, wspólnie ze swoją menadżerką zdecydował, że zamieszka w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

Jerzy Połomski jest jednak w znakomitych rękach. Może liczyć na pomoc psychiatry, dostaje leki i ma miłe towarzystwo.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu