Małgorzata Potocka jest znaną aktorką i producentką filmową. Kobieta skończyła studia aktorskie i reżyserskie w Szkole Filmowej w Łodzi.

Mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach jak: "Wszystko na sprzedaż", "Matki żony i kochanki", czy "Barwy szczęścia".

Smutne chwile w życiu Małgorzaty Potockiej

Ostatni czas nie jest najprzyjemniejszy dla Małgorzaty Potockiej. Aktorka pożegnała wielu bliskich.

Dużo osób z mojego otoczenia ostatnio odeszło i już nie mam siły chodzić na pogrzeby

- zdradziła w rozmowie z dziennikarzami.

Na domiar złego 5 lutego 2022 roku odeszła również ukochana teściowa Małgorzaty Potockiej – Helena Ciechowska. Choć Małgorzata Potocka nie ma już kontaktów z byłym mężem, wciąż była w życzliwych relacjach z teściową.

Aktorka musiała pożegnać bliską jej sercu osobę

Jakiś czas temu Małgorzata Potocka zdradziła nawet, że Helena Ciechowska zawsze traktowała ją jak swoją synową i wspierała w trudnych chwilach, nawet gdy jej syn założył nową rodzinę.

Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie pożegnać Heleny (...) Są ludzie, których nigdy się nie zapomina. Taka była Helena

- powiedziała poruszona Małgorzata Potocka w rozmowie z magazynem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu