Jak przypomina portal "Pomponik", Witold Paszt nie pojawił się w finale ostatniej edycji "The Voice Senior". Przyczyną jego nieobecności były problemy zdrowotne, o czym poinformowało zarówno TVP, jak i sam zainteresowany. Pojawiły się plotki, że nie zobaczymy go też w fotelu jurora w następnej edycji. Ponoć już ruszyły poszukiwania jego następcy.

Choroba Witolda Paszta

O stanie zdrowia Witolda Paszta od kilku dni rozpisują się media. Niespodziewana nieobecność piosenkarza w "The Voice Senior" wywołała poważne obawy o stan jego zdrowia. Niestety nie wiadomo z czym przyszło się zmagać piosenkarzowi, bo on konsekwentnie milczy w tym temacie.

Witold Paszt/YouTube @przeAmbitni
Witold Paszt/YouTube @przeAmbitni
Witold Paszt/YouTube @przeAmbitni

Wiadomo tylko, że Paszt potrzebuje czasu, aby odpocząć i dojść do pełni zdrowia. Przy okazji często przypomina się to, jak w ubiegłym roku piosenkarz ciężko przechodził zakażenie koronawirusem. On sam przyznawał, że był to dla niego koszmarny czas.

Nienajlepsza forma Witolda Paszta sprowokowała lawinę spekulacji na temat jego przyszłości w "The Voice Senior". Mówi się, że Paszt już nie zasiądzie w fotelu jurora. On sam nie komentuje sprawy ewentualnego powrotu. Mówi się, że jego miejsce może zająć Urszula Dudziak. Wokalistka przyznaje, że raczej nie zdecydowałaby się na udział w show, choć jednoznacznie tej możliwości nie wyklucza.

Fanów Witolda Paszta uspokaja jednak to, że jego córka Natalia zapowiedziała, że już w kwietniu jej tata powinien wrócić do aktywności zawodowej. Mamy nadzieję, że tak się stanie. A wy?

To też może cię zainteresować: Nie milkną plotki o romansie Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej. Czy tancerka właśnie potwierdziła, że są razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób nie kryje obaw. Czy faktycznie dwie z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok stają się faktem na naszych oczach

O tym się mówi w Polsce: Nagranie zrobione na chwilę przed upadkiem żurawia w Krakowie obiegło sieć. Obrazy poruszają

O tym się mówi na świecie: Zachowanie królowej Elżbiety II wywołało ogromny niepokój wśród jej poddanych. O co dokładnie chodzi