Jak podaje portal "Radio Zet", przepowiednie Baby Vangi na 2022 rok budzą niepokój wszystkich, którzy wierzą w dar bułgarskiej mistyczki. Jej zwolennicy wskazują, że dwie z jej przepowiedni właśnie się realizują na naszych oczach.

Przepowiednie Baby Wangi

Przepowiednie jasnowidzów cieszą się niesłabnącą popularnością i wciąż znajduje się wiele osób, którzy w nie wierzą. Jedną z chętniej przywoływanych jasnowidzek jest Baba Wanga, określana również jako "Nostradamus z Bałkanów". Jedną z kluczowych dat w jej wizjach była ta, w której zbiega się sześć dwójek.

Wiele osób zastanawia się, czy chodzi o 22 lutego bieącego roku, czy może o 22 grudnia. Co ma wówczas nastąpić. Zdaniem Baby Wangi będzie to dzień, w którym ręce podadzą sobie przedstwiciele "największych mocarstw".

Obawy w naszej części Europy budzi jej inna zapowiedź, ponownego znalezienia się pod "skrzydłami Rosji" krajów słowiańskich. Baba Wanga nie była jedyną, która upatrywała w zbiegu wielu dwójek zapowiedzi niebezpiecznych wydarzeń. Wtórował jej w tym również bułgarski jasnowidz Siergiej Kostornoj.

Baba Wanga mówiła o tym, że relacje na linii USA Rosja będą niezwykle skomplikowane, czego odzwierciedleniem może być obecny stan rzeczy. Z jej zapowiedzi miałoby wynikać, że Władimir Puti zostanie "władcą świata", który zjednoczy swój kraj z częścią innych państw. Miła również wskazywać na dobre relacje przywódcy Rosji z Chinami.

To jeszcze nie koniec

Baba Wanga wieszczy również kolejną epidemię, którą wywołać ma przebudzony na Syberii wirus. Jakby tego było mało, mamy doświadczyć kolejnych anomali pogodowych i katastrof naturalnych. Mają pojawić się upały sięgające nawet 50 stopni Celsjusza.

Co ciekawe, zdaniem Baby Wangi czeka nas wizyta obcej cywilizacji - wiele wskazuje na to, że kolejne miesiące mogą nam przynieść wiele zaskakujących wydarzeń.

Obcy/YouTube @History
Obcy/YouTube @History
Obcy/YouTube @History

Czy faktycznie się tak stanie?

To też może cię zinteresować: Niepokące słowa generała Mieczysława Bieńka. Czy grozi nam kolejny globalny konflikt

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Litwin przekazała informacje o swoim zdrowiu. Jak czuje się gwiazda kabaretu Jurki

O tym się mówi: Urzędnicy zyskają możliwość prześwietlania naszych kont bankowych. Eksperci mówią o niebezpiecznym "wyłomie w prawie"