Kiedy osiągniesz 60 lat, prawdopodobnie zrezygnujesz z fryzur młodych ludzi i zadowolisz się prostymi, ale pięknymi fryzurami dla kobiet powyżej 60 roku życia.

Przed 60. rokiem życia prawdopodobnie znasz już fryzury, które uzupełniają kształt Twojej twarzy, strukturę włosów, a nawet karnację. Dojrzałość ma swoje zalety i nie musisz już eksperymentować, aby znaleźć pasujące fryzury, jak to robiłeś w młodości.

Ale to absolutnie w porządku, jeśli zdecydujesz się zmienić fryzurę. Starzenie się nie powinno powstrzymywać Cię od przygód z włosami.

Asymetryczna fryzura Pixie

Ten modny i stylowy rodzaj strzyżenia jest pomysłem dla zabieganych pań, a przy tym bardzo odejmuje lata z twarzy. Krój Pixie jest dostępny w wielu różnych stylach, więc pamiętaj, aby poinformować swoją stylistkę, że chcesz, aby z przodu był nieco dłuższy, jeśli wybierzesz ten konkretny wygląd.

Karmelowe pasemka ze sprężystymi lokami

Gęste włosy mogą być świetną zabawą. Ten wygląd jest naprawdę ponadczasowy i zabawny. Świetny wygląd dla osób z grubszymi włosami i lubiących nieco więcej w swoim stylu.

Teksturowany Bob z grzywką

Duże, dobrze podkreślone, utrwalone fale wyglądają fajnie i młodzieńczo. To ponadczasowa fryzura, która pasuje większości kobiet. Istnieje mnóstwo różnych możliwości strzyżenia na boba, więc każda pani jest w stanie dobrać coś dla siebie.

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński niespodziewanie przerwał milczenie. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń. Czego dotyczyły

Zerknij tutaj: Fanów programu "The Voice Kids" czekają spore emocje. Piąta edycja będzie różnic się od poprzednich. Co ulegnie zmianie