Jak podaje portal "Pomponik", fanów programu "The Voice Senior" ucieszy wiadomość, że już niebawem będą mogli oglądać na antenie TVP zmagania młodych wokalistów. Wiadomo już, że najnowszy sezon będzie się różnił od poprzednich. Co się zmieni?

Niebawem rusza piąta edycja "The Voice Kids"

Widzowie będą mogli zobaczyć kolejny, piąty już sezon programu "The Voice Kids". Pierwszy odcinek piątej edycji będziemy mogli zobaczyć na antenie TVP2 w sobotę 26 lutego, punktualnie o godzinie 20. Tradycyjnie program rozpocznie się "Przesłuchaniami w ciemno". 70 młodych wykonawców będzie walczyło o uznanie ze strony mentorów.

Po raz kolejny w fotelach jurorów zasiądą: Dawid Kwiatkowski, Cleo, Baron i Tomson. Mentorzy nie ukrywają, że ta edycja będzie się różniła od tego, co widzowie mieli okazję oglądać do tej pory. Dawid Kwiatkowski zdradził, że każdy z trenerów ma na swoim koncie wygraną i każdemu zależy, żeby wygrać tę edycję.

Także Cleo przyznała, że piąta edycja to będzie "walka" między trenerami. "Bitwę mistrzów czas zacząć" - ogłasza Tomson, który jurorski fotel dzieli z Alkiem Baronem.

To nie koniec

W nowej edycji muzycznego show, fani programu będą mieli okazję zobaczyć na scenie troje zwycięzców poprzednich sezonów: Sarę James, Anikę Dąbrowską oraz Marcina Maciejczaka, którzy wykonają utwór "Lecę", który powstał specjalnie na tę okazję.

Na scenie ma się również pojawić gwiazda młodego pokolenia, Roksana Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior wykona utwór "Korona".

Jesteście ciekawi, który z trenerów w tej edycji okaże się być górą? Bęziecie oglądać zmagania młodych wokalistów?

To też może cię zainteresować: Irena Kamińska-Radomska szczerze powiedziała, co myśli na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama nie będzie z tych słów zadowolona

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński niespodziewanie przerwał milczenie. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń. Czego dotyczyły

O tym się mówi: IMGW wysłało pilne ostrzeżenia dla mieszkańców Polski. Miliony ludzi otrzymały alert RCB