Syn Daivda i Victorii Beckham próbował swoich sił już w wielu dziedzinach. Można go było zobaczyć w roli modela czy fotografa. Teraz 22-latek pokazuje swoje umiejętności kulinarne.

Syn Davida i Victorii Beckham robi karierę w kolejnej branży

Brooklyn Beckham jest najstarszym synem Davida i Victorii Beckham. Urodził się 4 marca 1999 roku w Londynie.

Dzięki pozycji jego znanych rodziców mógł próbować swoich sił w wielu branżach. Początkowo chciał zostać modelem. Profesjonalnie zajmował się również fotografią, a teraz postawił na gotowanie.

Brooklyn Beckham kreuje się na kulinarnego influencera. W jego mediach społecznościowych można znaleźć wiele filmików na których pokazuje swoje umiejętności.

Czy tym razem osiągnie sukces?

Brooklyn Beckham mógł również liczyć na pomoc wpływowych rodziców. Dzięki Davidowi i Victorii 22-latek zaliczył występ na kanale Vouge'a i w programie Jamesa Cordena. Jego kulinarne popisy w „The Late Late Show” nie spodobały się jednak odbiorcom.

Wielu z nich uważa, że Brooklyn Beckham nie może popisać się ogromną wiedzą. Ponadto brak mu profesjonalizmu i kulinarnych umiejętności. Zgadzacie się z nimi?

Czas pokaże, czy Brooklyn Beckham będzie chciał kontynuować swoją kulinarną karierę. Życzymy powodzenia!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu