Adele jest znaną brytyjską wokalistką i autorką tekstów aktywną w show biznesie od 2006 roku. Jej imię zna niemal cały świat! Adele zasłynęła z takich utworów jak: „Someone like you”, „Skyfall”, czy „Hello”.

Prywatnie Adele jest matką 9-letniego chłopca, który jest owocem jej związku z Simonem Koneckim. Para się jednak rozstała, a teraz Adele znalazła prawdziwą miłość u boku wspaniałego mężczyzny.

Adele zdradziła swoje plany na najbliższe miesiące.

Kilka miesięcy temu Adele zaczęła się spotykać z Richem Paulem. Mężczyzna jest agentem sportowym i założycielem Klutch Sports Group. Para świetnie się ze sobą dogaduje o czym opowiedziała Adele w Vogue.

Adele opowiadała o swoim nowych partnerze same komplementy. Zdaniem wokalistki mężczyzna jest bystry, zabawny i cudowny. Może na nim polegać i nie boi się jej sławy.

Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com

Nic dziwnego, że Adele planuje kolejne dziecko. W końcu znalazła osobę, z którą może stworzyć rodzinę.

Naładowanie baterii zajęło mi trochę czasu, ale chciałabym mieć kolejne dziecko (…) Przez te 9 lat od urodzenia syna zdążyłam trochę odespać

- przyznała Adele w programie Grahama Nortona .

Tego fani kompletnie się nie spodziewali

21 stycznia Adele miała zainaugurować swoje występy w Las Vegas w ramach "Weekendów z Adele". Jej występy miały odbywać się przez kolejne 12 tygodni w hotelu "Caesars Palace".

Adele. Źródło: youtube.com
Adele. Źródło: youtube.com
Adele. Źródło: youtube.com

Niestety epidemia mocno pokrzyżowała plany artystki. Zrozpaczona Adele musiała odwołać trasę koncertową. Gwiazda wyznała jednak w programie Grahama Nortona, że występy w Las Vegas odbędą się jeszcze w tym roku, ponieważ na rok 2023 gwiazda ma inne plany.

Czy to właśnie na 2023 Adele planuje kolejną ciążę?

Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu