W życiu Pawła Wawrzeckiego były gorsze i lepsze momenty. Aktor zrobił karierę w kraju i stał się bardzo rozpoznawalny. Jednak życie osobiste nie rozpieszczało znanego gwiazdora.

Paweł Wawrzecki musiał zmierzyć się z tragedią, kiedy nagle odeszła jego pierwsza żona. Barbara Winiarska zmarła w wieku 50 lat na tętniaka mózgu. Osierociła ich wspólną córkę, która urodziła się z porażeniem mózgowym.

Paweł Wawrzecki udzielił szczerego wywiadu

Aktor poświęcił się opiece nad swoją, obecnie 41-letnią, córką. Dzięki jego zaangażowaniu kobieta dobrze radzi sobie w społeczeństwie Anią. Jednak ze względu na nią Wawrzecki cały czas odwlekał decyzję o przeprowadzce do Chicago.

Paweł Wawrzecki. Źródło: viva.pl
Paweł Wawrzecki. Źródło: viva.pl
Paweł Wawrzecki. Źródło: viva.pl

Gwiazdor związał się bowiem z Izabelą Roman, która na stałe mieszka w Chicago. Para pobrała się w 2009 roku. Przez ostatnie 10 lat Wawrzecki kursował pomiędzy Polską i USA. Wie, że córka go potrzebuje i nie chce jej zostawiać.

Aktor martwi się o przyszłość swojej córki

W 2020 roku Paweł Wawrzecki udzielił szczerego wywiadu w którym wyznał, że obawia się o przyszłość swojej córki, gdy jego zabraknie. Aktor powiedział wprost – wolałby, żeby córka odeszła przed nim.

Paweł Wawrzecki. Źródło: viva.pl
Paweł Wawrzecki. Źródło: viva.pl
Paweł Wawrzecki. Źródło: viva.pl

Nie zastanawiam się nad moim odchodzeniem. Nie przywołuję tego, bo wiem, że Anka miałaby wtedy bardzo ciężko

- powiedział Paweł Wawrzecki w rozmowie z magazynem „VIVA!”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu