Maciej Musiał od dawna para się aktorstwem, które uprawiał już w wieku trzynastu lat. Aktor ma na swoim koncie sporo ról filmowych i serialowych, ale najbardziej kojarzony jest z serialem "Rodzinka.Pl" emitowanym w Dwójce Telewizji Polskiej.

Aktor mocno się zmienił po studiach

Jak przyznał w wywiadzie, postanowił wprowadzić w swoim życiu poważne zmiany, gdyż zarabianie i granie na planie filmowym nie dawało mu intelektualnej satysfakcji. Postanowił udać się na studia. Szybko się usamodzielnił, gdyż szybko zaczął zarabiać na siebie.

Emigrował do Krakowa, gdzie rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. W zeszłym roku stał się szczęśliwym absolwentem, broniąc swoją pracę magisterską.

Jak przyznał w wywiadzie, wyjazd z Warszawy do Krakowa był mu potrzeby i dobrze zrobił jego rozwojowi - Zarabiałem, a miałem poczucie, że nie mam nic do powiedzenia o świecie. Byłem pusty. Od 16. roku życia na maksa pracowałem. Stwierdziłem, że muszę iść do szkoły teatralnej. Wybrałem Kraków, żeby wyjechać z Warszawy i pić wódkę z innymi osobami. I żeby stworzyć siebie na nowo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Musiał (@ankamusial)

Jak donoszą media, Maciej ze studiów wrócił zupełnie inny, poważniejszy i bardziej męski. Od razu pojawiły się spekulacje, że być może niebawem nabierze gotowości na to, aby założyć rodzinę. Póki co, dba o swoich rodziców i nie zapomina o rodzinie.

O tym się mówi: Siostra Edyty Górniak żali się na nią w mediach. Co jest nie tak między przyrodnim rodzeństwem

Zerknij: Izabela Trojanowska szczerze o swoich marzeniach i planach na zmiany. Czy piosenkarkę dopadła nostalgia