Edyta Górniak natomiast mieszka w Polsce, jednak jej zawrotna kariera muzyczna i telewizyjna pochłania artystce mnóstwo czasu, którego piosenkarka nie ma zbyt wiele na własne przyjemności.

O co rodzina ma żal do Edyty Górniak

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ola ♡ (@fanpage_for_edi)

Jeden z członków rodziny Edyty Górniak postanowił obsmarować ją podczas rozmowy z jednym z tygodników. Poszło o to, że mama Edyty jakiś czas temu wymagała kolejnej już operacji, zaś ojczym piosenkarki wymaga stałej i wykwalifikowanej opieki po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez edyta loops (@empireofedi)

Osoba z rodziny gwiazdy opowiedziała w mediach, że jej przyrodnia siostra Małgorzata mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii, wychowuje dwoje dzieci i trudno jest jej przybyć do Polski, aby pomóc rodzicom, w przeciwieństwie do Edyty. Ta jednak pamięta przeszłość i ma żal do rodziców, choć Don Wasyl, w którego zespole Jan Górniak był gitarzystą, twierdzi, że Edyta nie ma powodu, aby dąsać się na mamę i tatę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez edyta loops (@empireofedi)

Członek rodziny Edyty zrzuca jej ciągłe życie w ruchu na jej cygańskie pochodzenie - Gośka ma dwoje małych dzieci, mieszka w Anglii i z pewnością jest jej trudniej przyjeżdżać do rodziców niż Edycie, która mieszka w Polsce. Wielokrotnie kontaktowała się z siostrą, a raczej próbowała, bo ta nie odbiera telefonu. Chciałaby z nią ustalić naprzemienną pomoc. To jest właśnie ta jej cygańska dusza. Ona była i jest jedną z nas.

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny nie wezmą teraz ślubu. O co poszło

Zerknij tutaj: Europosłanka Jadwiga Wiśniewska skomentowała zachowanie Jarosława Kaczyńskiego. Padły zaskakujące słowa