Para powstała w znanym show "Rolnik szuka żony" pokazała, jak silne jest ich uczucie. Są jedynymi, których miłość przetrwała po zakończeniu programu. Jak donoszą media, zakochani zamierzali się pobrać. Choć owe zamiary są aktualne, ślub i wesele zostały przełożone z bardzo ważnego powodu...

Media społecznościowe ukazują prawdopodobny powód przesunięcia ślubu i wesela

Na Instagramie można zobaczyć, jak świetnie para się bawi w podróży przedślubnej. Udali się do Dubaju i zażywają uroków tego miejsca, póki jeszcze mogą, gdyż po ślubie może być to niemożliwe. Dlaczego?

Jak się okazuje, materiały publikowane przez zakochanych zdradzają, że Marta prawdopodobnie spodziewa się dzidziusia. Świadczyć o tym może zaokrąglenie w partii brzucha Marty, jakiego dopatrzyli się tabloidowi twórcy.

Wszystko wskazuje na to, że ich plany na przyszłość będą dość osobliwe, gdyż podróż poślubną odbywają przed ślubem, wesele będą mieli rok po ślubie, a w międzyczasie rośnie w brzuszku Marty ich maleństwo - Uznaliśmy, że nie będziemy się spieszyć z przyjęciem, bo w mojej rodzinie na nadchodzące miesiące zaplanowanych jest kilka wesel. Poza tym na liście gości mamy około 120 osób i liczymy, że odległy termin pozwoli nam ich wszystkich zaprosić bez obaw, że pandemia zmieni ustalenia.

Nam pozostaje życzyć parze pomyślnego zrealizowania ich planów na dalsze wspólne życie, oraz bezpiecznego powrotu z Dubaju.

O tym się mówi: Izabela Trojanowska szczerze o swoich marzeniach i planach na zmiany. Czy piosenkarkę dopadła nostalgia

Zerknij tutaj: Europosłanka Jadwiga Wiśniewska skomentowała zachowanie Jarosława Kaczyńskiego. Padły zaskakujące słowa