Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej uwielbianych przez tysiące Polaków muzykiem wykonującym muzykę disco – polo. Wokalista należy do zespołu „Akcent”, a ich utwory są znane i śpiewane niemalże przez wszystkich, zarówno starszych, jak i młodszych.

Jedna z najpopularniejszych piosenek Zenona Martyniuka „Przez Twe oczy zielone”. Ten hit zna niemal każdy fan muzyki disco polo i nie tylko.

Czy małżeństwo Zenona Martyniuka przechodzi kryzys?

Król disco polo był niezwykle nieśmiałym chłopakiem. Wstydził się nawet podejść do Danusi, swojej przyszłej żony, gdy zobaczył ją po raz pierwszy. Poprosił wówczas o pomoc swojego kolegę.

Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com

Zenon i Danuta poznali się w maju 1987 toku. Para zakochała się i podjęła decyzje o ślubie. Dzięki temu, 55-letnia już dziś Danuta Martyniuk jest w związku małżeńskim z królem disco polo już od ponad 30-stu lat. Para doczekała się jednego syna – Daniela.

Król disco polo zabrał głos w tej sprawie

W ostatnim czasie Zenon Martyniuk udzielił wywiadu dla katolickiego tygodnika „Dobry Tydzień”. Król disco polo opowiedział również o swoim małżeństwie i rzekomym kryzysie.

Okazuje się, że w związku Danuty i Zenona Martyniuków nie zawsze jest kolorowo. Bywają smutne chwile, sprzeczki czy wybuchy złości. Jednak problemy pojawiają się w niemal każdym związku.

Danuta i Zenek Martyniuk
Danuta i Zenek Martyniuk
Danuta i Zenek Martyniuk

Zenon i Danuta Martyniukowie wolą „naprawiać, a nie wyrzucać”. Para kocha się ponad wszystko i chce pozostać małżeństwem aż do śmierci.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu