Aleksandra Kwaśniewska jest córką Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Już kilkanaście lat temu Ola uniezależniła się od politycznej kariery swojego taty i postanowiła sama zapracować na własną rozpoznawalność. Przyczynił się do tego jej udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2006 roku, za który otrzymała tytuł Kobiety Roku czasopisma "Glamour".

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, dlaczego została przy nazwisku panieńskim

Kariera Aleksandry Kwaśniewskiej stale nabierała tempa, a córka byłego prezydenta stale brała udział w coraz to nowych przedsięwzięciach. Kilka lat temu - zupełnie niespodziewanie - zdecydowała się jednak wycofać z show-biznesu. Od tamtej pory słyszy się o niej głównie w kontekście jej związku z muzykiem Kubą Badachem, za którego wyszła w 2012 roku.

W ostatnim czasie Aleksandra Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu dla Magdy Mołek na jej kanale „W moim stylu”. Ola odpowiedziała na pytanie dotyczące zmiany jej nazwiska.

Powód nie jest oczywisty

Okazuje się, że Aleksandra Kwaśniewska nie chciała zmienić swojego panieńskiego nazwiska ze względu na to, że jest to dla niej przejaw utraty tożsamości.

Kobieta najpierw jest dookreślana jako córka swojego ojca, a potem jako żona swojego męża

- powiedziała Ola Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska chciała oderwać się od tradycji i pozostać przy swoim panieńskim nazwisku, a jego zmianę po ślubie uważa za bardzo dziwny zwyczaj.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu