Gwiazda American Idol zdradziła, że ​​w dalszym ciągu jest zaręczoną kobietą, po tym, gdy donosy medialne podpowiadały, iż para już wzięła ślub. Katy wyśmiała te twierdzenia podczas wywiadu w The Kyle i Jackie O Show. Katy i Orlando już dwa razy usiłowali się pobrać, tymczasem systematycznie przekształcające się ograniczenia powiązane z COVID-19 zrujnowały ich plany ślubne.

Para celebrytów wciąż jest na etapie narzeczeństwa

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Piosenkarka Firework potwierdziła, że pomimo braku złożenia przysięgi małżeńskiej, ona i Orlando bezustannie myślą o swoim prawdopodobnym dniu ślubu. „Wciąż próbujemy ustalić miejsce docelowe/lokalizację” – nadmieniła. „Co kilka miesięcy pojawia się »nowy wariant«, »nowy wariant«, »nowy wariant«”.

Po tym, jak gospodarz Kyle Sandilands drażnił się z Katy o przedłużaniu zaręczyn, zagwarantowała mu, że gdy życie znowu będzie przypominało coś w rodzaju „normalnego”, wezmą w końcu upragniony ślub.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Aktor Władcy Pierścieni oświadczył się Katy w Walentynki 2019 roku i ofiarował jej wzrok pierścień zaręczynowy, który ma kształt kwiatu. Niesamowity pierścionek składa się z rubinu i ośmiu przejrzystych diamentów jako płatków.

Para zaplanowała wzięcie ślubu w 2020 roku w Japonii, gdy katy była jeszcze w ciąży, ale ze względu na pandemię koronawirusa zostali zmuszeni do odłożenia swoich planów. W tym czasie ogłosiła w mediach, że „Nie można już planować w 2020 roku, ponieważ te plany są zawsze anulowane. Chcemy po prostu wydać na świat zdrowe dziecko. Każdy musi teraz planować życie na tydzień do przodu”.

O tym się mówi: Weronika Marczuk została matką w wieku prawie 50 lat. Teraz zdradza swój największy strach. Bardzo szczere wyznanie

Zerknij tutaj: Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda odbyła bardzo ważne spotkanie. Nikt nie spodziewał się, że nagle stanie się coś takiego