Jak przypomina portal "Pomponik", Maciej Orłoś niedawno potwierdził, że rozwodzi się ze swoją trzecią żoną. Jeden z tygodniuków informuje, że dziennikarz miał wprowadzić się do swojej nowej partnerki, która jest od niego o 23 lata młodsza. Co jeszcze wiadomo o nowej wybrance Orłosia?

Maciej Orłoś się rozwodzi

Jakiś czas temu media obiegła informacja o rozstaniu Macieja Orłosia i jego żony Joanny Twardowskiej-Orłoś. Para zdecydowała się zakończyć małżeństwo, które zawarli w latach 90. ubiegłego wieku. Wspólnie doczekali się narodzin córki i syna. Dziennikarz wyprowadził się z ich domu przed kilkoma miesiącami.

I choć Orłoś potwierdził swoje rozstanie z żoną, zdecydował się zachować szczegóły sprawy tylko dla siebie. "To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem rozmawiać" - powiedział dziennikarz w rozmowie z "Super Expressem".

Maciej Orłoś/YouTube @Rozrywa
Maciej Orłoś/YouTube @Rozrywa
Maciej Orłoś/YouTube @Rozrywa

Nowa partnerka

Razem z inormacjami o tym, że Maciej Orłoś wyprowadził się z domu towarzyszyły plotki, że wprowadził się do młodszej partnerki. Dzieląca ich różnica wieku ma być spora i wynosić aż 23 lata. Przez długi czas nie pojawiały się podejrzenia kim dokładnie może być nowa ukochana Orłosia.

Teraz tygodnik "Rewia" wskazuje, że może nią być prezenterka Paulina Koziejowska, która wcześniej związana była między innymi z aktorem Jackiem Borkowskim. Po rozpadzie jej związku z Borkowskim wróciła do wcześniejszego partnera. Ponoć para planowała ślub, do którego jednak nie doszło, bo mężczyzna zmarł.

Ponoć szczęście Paulina Koziejska znalazła w związku właśnie z Orłosiem. Ma mu towarzyszyć w jego służbowych wyjazdach, starając się nie rzucać przy tym w oczy. Ponoć Maciej Orłoś stara się zadbać o to, aby ich wspólne gniazdko, było przytulne. Miał ostatnio kupić kanapę, która pozwoli im spędzać razem czas.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz szczerze o młodej kochance byłego męża. Padły ostre słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dziecko znanej pary zmaga się z chorobą. Magda Stępień ostro o Jakubie Rzeźniczaku. Padły bardzo gorzkie słowa

O tym się mówi: Politycy i żołnierze zabrali głos w sprawie powrotu obowiązkowej służby wojskowej. Czy faktycznie powrót dawnego rozwiązania jest możliwy