Jak przypomina portal "Pomponik", Małgorzata Rozenek-Majdan nie narzeka na brak zajęć. Nie tylko jest mamą, ale chętnie angażuje się w kolejne projekty. Niedawno wystąpiła w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Żona Radka Majdana podzieliła się z fanami radosną nowiną. Niestety nie wszyscy podzielili jej radość. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek nie tylko perfekcyjną panią domu

Kariera Małgorzaty Rozenek-Majdan zaczęła się otrzymaniem przez nią angażu w polskiej wersji programu "Perfekcyjna Pani Domu". Po zakończeniu emisji programu Małgorzacie Rozenek udało się pozostać w show-biznesie. Stacja z TVN, z którą jest związana, powierza jej kolejne zadania. W swoim dorobku ma m.in. prowadzenie "Bitwy o dom", "Project Runway" i "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie podejmuje się nowych wyzwań, czego najlepszym dowodem jest jej występ w filmie "Miłość, seks & pandemia" w reżyserii Patryka Vegi. Odwaga żony Radka Majdana jest duża, bo nie tylko spróbowała swoich sił w aktorstwie, ale zgodziła się nawet na odważne sceny miłosne. Choć nie wspominała ich ze szczególnym entuzjazmem.

Okazuje się, że aktorstwo przypadło do gustu Małgorzacie Rozenek-Majdan i nie zamierza poprzestać na jednym filmie. W rozmowie z "Pomponikiem" zdradziła, że chciałaby szlifować swoje aktorskie umiejętności i "kontynuować przygodę z fabułą".

Radosne nowiny

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w mediach społecznościowych informacją o tym, że w ubiegły weekend film Vegi był numerem 1 w polskich kinach. Nie wszyscy jednak podzielali entuzjazm żony Radka Majdana.

Część z komentujących jej post stwierdziła, że film z jej udziałem okazał się "dnem", na który "szkoda czasu i pieniędzy". Jedna z komentujących osób stwierdziła, że pierwszy raz miała ochotę wyjść z kina przed zakończeniem seansu, a grę aktorską z niewielkimi wyjątkami określiła jako na "totalnie słabym poziomie".

A wy, widzieliście już najnowszy film Patryka Vegi z Małgorzatą Rozenek?

To też może cię zainteresować: Była para prezydencka w smutku. Bliska Annie i Bronisławowi Komorowskim osoba odeszła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Niedzielski zapowiada ważny krok w sprawie obostrzeń. Czy maseczki przestaną być naszą codziennością

O tym się mówi: Scenarzyści "M jak miłość" mają poważne plany wobec Teresy Lipowskiej. Czy to dobre wieści dla aktorki