Odpowiednia fryzura może mieć astronomiczne znaczenie, jeśli chodzi o Twój wizerunek, zwłaszcza gdy się starzejesz. Niestety, na każdą świetną fryzurę, która podkreśla twoją strukturę kości, ukrywa drobne linie i sprawia, że ​​ludzie zatrzymują cię, by zapytać, gdzie to zrobiłaś, jest tuzin nieodpowiednich cięć, które w rzeczywistości dodają lat twojemu wyglądowi.

Obiektywnie rzecz biorąc, gdy starasz się wyglądać młodziej lub chociaż chcesz uniknąć wyglądu znacznie starszego niż twój rzeczywisty wiek, istnieje wiele legendarnych fryzur dla kobiet, których powinnaś unikać za wszelką cenę. Od archaicznych trendów po podstępne stylizacje, które zwracają uwagę na oznaki starzenia, upewnij się, że wiesz, o co nie prosić, zanim zaczniesz robić duże zmiany w wyglądzie.

Długie proste włosy

Podczas gdy wiele osób kojarzy długie włosy z młodością, utrzymywanie długich i prostych włosów może sprawić, że będziesz wyglądać starzej. Proste włosy ustawiają twarz z przodu i na środku – w tym wszystkie drobne linie, które próbujesz zamazać. Proste włosy również wyglądają na mniej puszyste niż włosy z odrobiną struktury, naśladując naturalną utratę objętości, która towarzyszy procesowi starzenia.

Krótkie ostre warstwy

Chociaż niewielka objętość może znacznie pomóc, jeśli chodzi o odmłodzenie, wybranie krótkiego, ostrego cięcia nie przyniesie ci żadnych korzyści. W rzeczywistości może sprawić, że będziesz wyglądać znacznie starzej niż w rzeczywistości.

Delikatne grzywki

Jeśli myślisz o stworzeniu grzywki, która ukryje niektóre z tych linii na czole, zrób to, po prostu upewnij się, że nie są one zbyt lekkie. Te cienkie grzywki nie tylko zwrócą większą uwagę na ogólną cienkość włosów, ale nie są szczególnie wyrozumiałe, jeśli chodzi o ukrywanie tych cienkich linii, które zwykle pokrywają grzywki.

O tym się mówi: Jennifer Lopez opisuje prawdziwy powód zerwania z Benem Affleckiem. Szczere wyznanie

Zerknij: Ostatnie miesiące życia Barbary Krafftówny były niezwykle trudne. Zaczęło się wypadkiem, potem było już tylko gorzej. O co chodzi