Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Dominika Gwit należy do gwiazd, które cieszą się ogromną sympatią wśród Polaków. Zjednała sobie wiele kobiet tym, że akceptuje siebie niezależnie od tego, jak wygląda. To dzięki niej wiele osób polubiło siebie, takimi jakimi są. Przez lata Gwit przeszła sporą drogę. W jej trakcie ewoluował nie tylko jej styl, ale także jej wygląd. Przemiana jest spektakularna!

Dominika Gwit i zmiana wyglądu

Dominika Gwit debiutowała w filmie "Galerianki", w którym wcielała się w postać Kai. Dzięki produkcji, drzwi do polskiego show-biznesu otworzyły się przed nią otworem. Widzowie pokochali ją za ciepło, charyzmę i pozytywną energię. Wiele mówiło się jednak nie tylko o jej rolach, ale także o spektakularnej przemianie jaką przeszła.

Wiele osób nie mogło wyjść z podziwu, kiedy Dominice udało się zgubić aż 50 kilogramów. Niestety efektu spektakularnej metamorfozy nie udał sie utrzymać, do czego przyczyniły się choroby, z jakimi zmaga się Gwit, które wpływają na jej metabolizm. Obecnie aktorka zapewnia, że nie zamierza na siłę się zmieniać i akceptuje siebie taką, jaką jest.

Dominika Gwit/YouTube @Jem drugie śniadanie
Dominika Gwit/YouTube @Jem drugie śniadanie
Dominika Gwit/YouTube @Jem drugie śniadanie

Dominika Gwit/YouTube @Jem drugie śniadanie
Dominika Gwit/YouTube @Jem drugie śniadanie
Dominika Gwit/YouTube @Jem drugie śniadanie

Tak zmieniał się jej styl

W związku z wahaniami wagi oraz zmieniającymi się trendami w modzie, ewoluował styl aktorki. Jako młoda aktorka, nie specjalnie zwracała uwagę na to, co ubiera. Zakładała to, w czym czuła się swobodnie i wygodnie.

Kiedy jej waga drastycznie zmalała, Dominika Gwit chętnie stawiała na odważniejsze kreacje, odsłaniające więcej ciała. Pokazywała ramiona, wyraźnie zaznaczała talię. Zniknęły luźniejsze ciuchy.

Kiedy nadmiarowe kilogramy wróciły, Dominika Gwit postawiła na fasony uwypuklające jej atuty i tuszujące mankamenty sylwetki. Często sięga po klasyczne sukienki w stylu retro.

W której odsłonie Dominika Gwit podoba się wam najbardziej?

To też może cię zainteresować: Monika Miller przygotowuje się do zabiegu. Podała datę i koszt operacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jennifer Lopez opisuje prawdziwy powód zerwania z Benem Affleckiem. Szczere wyznanie

O tym się mówi: Odszedł legendarny muzyk. "To co teraz czujemy to przede wszystkim olbrzymia pustka i rozpacz"