Oliwia Bieniuk na początku była znana w celebryckim światku ze względu na to, że jest najstarszą córką zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej. Z czasem jednak coraz częściej zaczęła pojawiać się w mediach nie tylko w tym kontekście, aż w końcu internauci zaczęli kojarzyć ją także z jej własnych poczynań.

Odważne zdjęcia Oliwii Bieniuk zrobiły furorę na Instagramie

Córka Anny Przybylskiej 18 października skończyła już 19 lat. Ma dwóch braci, Jana i Szymona. W chwili śmierci aktorki Oliwia Bieniuk miała niecałe 12 lat – jej mama umarła 5 października 2014 roku.

Córka Anny Przybylskiej już przed kilkoma laty deklarowała, że zamierza w przyszłości wkroczyć do show-biznesu. I faktycznie – tak właśnie zrobiła.

Jak przypomina Pudelek, jeszcze przed osiemnastką zrobiła kampanię włoskich torebek, pojawiła się w krótkometrażowym filmie i na okładce „Vivy”. Następnie pojawiła się w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie zajęła drugie miejsce.

Czy dziewczyna pokazała za dużo?

Na Instagramie Oliwię Bieniuk śledzi ponad 250 tysięcy internautów. Młoda celebrytka publikuje tam coraz odważniejsze zdjęcia.

W ostatnim czasie Oliwia Bieniuk zaprezentowała swój zgrabne ciało w skąpym kostiumie kąpielowym. Fani byli zachwyceni jej kobiecymi kształtami.

Grzeje w tej Hiszpanii

- napisała pod zdjęciem Oliwia Bieniuk.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN