Kaia Gerber jest córką amerykańskiej supermodelki Cindy Crafword. Piękna 20-latka zajmuje się modelingiem i aktorstwem. Można ją było zobaczyć na pokazach domów mody znanych marek, między innymi: Marca Jacobsa, Burberry, Alexandra Wang, Prada, Chanel, Fendi, Moschino czy Versace.

Kaia Gerber zakochała się po uszy

W ostatnim czasie głośno jest nie tylko o zawodowych sukcesach 20-letniej Kai Gerber, ale także o jej życiu prywatnym. Jakiś czas temu modelka rozstała się z bożyszczem nastolatek znanym z serialu „Euforia” - Jacobem Eldorim i związała się z dużo starszym mężczyzną.

Wybrankiem Kai Gerber jest 30-letni aktor Austin Butler. Jak podaje informator magazynu „People” Kaia Gerber jest niezwykle szczęśliwa z nowym partnerem.

Wszyscy jej przyjaciele uważają, że razem są tacy zgodni i słodcy

- zdradziła osoba z bliskiego otoczenia pary.

Kaia Gerber robi ogromną karierę

Kaia Gerber świetnie sobie radzi również w życiu zawodowym. W ostatnim czasie 20-latka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Ports 1961.

Trzeba przyznać, że Kaia Gerber wygląda zjawiskowo. Kto wie, może dziewczyna zrobi tak ogromną karierę w modelingu jak jej sławna mama - Cindy Crafword.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN