Jak przypomina portal "Pomponik", Zenek Martyniuk był jedną z gwiazd sylwestrowego koncertu organizowanego przez TVP. Artyście towarzyszyła żona Danuta, która miała jednak wyjechać z Zakopanego nieszczególnie zadowolona. Przy okazji pojawiły się polotki o tym, że małżeństwo Martyniuków przeżywa poważny kryzys. Czy jest w tym ziarno prawdy?

Niezadowolona Danuta Martyniuk

Ostatni dzień ubiegłego roku Zenek Martyniuk pożegnał pracowicie, występując na sylwestrowym koncercie TVP. W stolicy Tatr muzykowi towarzyszyła żona Danuta, która jak zdradził sam Martyniuk, nie do końca była zadowolona wyjeżdżając z Zakopanego. Miła liczyć na atrakcje, których się jednak nie doczekała.

Jedną z nich miał być góralski kulig, który jednak nie doszedł do skutku ze względu na odwilż, jaka miała wówczas miejsce. Danuta Martyniuk miała wrócić do domu niepocieszona, choć jej mąż starał się sprawić, żeby miło wspominała podróż do Zakopanego.

Jak zdradził Zenek Martyniuk przedostatni dzień roku spędzili na wspólnej kolacji. Znaleźli też trochę czasu dla siebie w hotelu. Dodatkow Zenek miał się zobowiązać do tego, że kiedy tylko warunki będą sprzyjające wrócą do Zakopanego, aby móc wziąć udział w góralskim kuligu.

Zenon i Danuta Martyniuk/ alaluna.pl
Zenon i Danuta Martyniuk/ alaluna.pl
Zenon i Danuta Martyniuk/ alaluna.pl

Plotki o kryzysie

Wokół małżeństwa Martyniuków narosło wiele plotek, sugerujących, że para przeżywa poważny kryzys i szykuje się nawet do rozwodu. Okazuje się, że w plotkach tych jest niewiele prawdy, bo Martyniuk spełnił marzenie ukochanej żony i spędzili razem czas w Zakopanym.

Przy okazji Zenek Martyniuk przyznał, że faktycznie unika zjeżdżania na nartach. Jak zdradził, woli na nich biegać, bo zjedżanie wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem. "Jeżeli chodzi o zjazdy to raczej nie, bo to niebezpieczne. Nie wszyscy na stokach mają odpowiednio dużo wyobraźni, a o wypadek nietrudno" - powiedział Król Disco Polo w rozmowie z "Super Expressem".

Zenek Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Zenek Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Zenek Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post

Spodziewaliście się tego po Zenku?

To też może cię zainteresować: Tylko prawidłowe wnioskowanie uprawnia do powtórnego przeliczenia emerytur 2022. Co się zmieniło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące wieści na temat Anny i Roberta Lewandowskich. Czy naprawdę się rozwodzą

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska przeżywa niezwykle trudne chwile. Niespodziewanie odeszła bliska jej osoba