Jak podaje portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska przeżywa wyjątkowo trudne chwile. Niespodziewanie odeszła koleżanka byłej pierwszej damy. Informacja o śmierci kobiety pojawiła się na facebookowym profilu fundacji założonej przez Kwaśniewską "Porozumienie Bez Barier". Słowa poruszają do głębi.

Jolanta Kwaśniewska pogrążona w żałobie

Na profilu fundacji Jolanty Kwaśniewskiej w mediach społecznościowych pojawiła się przykra wiadomość. Odeszła kobieta, która współpracowała z fundacją byłej pierwszej damy. Daria Kowalczyk odeszła nagle. "Niespodziewana i przedwczesna śmierć Darii wstrząsnęła nami wszystkimi" - przekazano we wpisie, dodając, że jest to jedna z tych wiadomości, z którymi trudno jest się pogodzić.

Niespodziewane odejście Kowalczyk było ogromnym ciosem dla wszystkich, którzy ją znali i mieli okazję z nią współpracować zarówno w fundacji "Porozumienie Bez Barier", jak i poza nią. Pod postem fundacji Kwaśniewskiej pojawiły się słowa niedowierzania, a także wyrazy współczucia dla najbliższych kobiety.

Fundacja "Porozumienie Bez Barier"

Fundacja "Porozumienie Bez Barier" została założona przez Jolantę Kwaśniewską. Zainaugurowała swoją działalność 15 kwietnia 1997 roku. W 2004 roku fundacja uzyskała działalność Organizacji Pożytku Publicznego.

Prezesem fundacji jest Jolanta Kwaśniewska, która była między innymi organizatorką międzynarodowej konferencji "Keep Children Smiling In The New Millenium", odbywającej się w Warszawie w 1999 roku. Była ona początkiem projektów "Tęczowy Most" i "Szkoły Tolerancji", które były kontynuowane także później.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Radio Zet
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Radio Zet
Jolanta Kwaśniewska/YouTube @Radio Zet

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Darii Kowalczyk składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Tylko prawidłowe wnioskowanie uprawnia do powtórnego przeliczenia emerytur 2022. Co się zmieniło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wojsko wysyła listowne wezwania. Chodzi o samochody, ale to nie wszystko

O tym się mówi: Niepokojące wieści na temat Anny i Roberta Lewandowskich. Czy naprawdę się rozwodzą