Jak przypomina porta "Lelum", Agnieszka Chylińska zaczynała swoją przygodę z muzyką w latach 90. Liczne grono fanów udało jej się zdobyć dzięki występom w zespole O.N.A., którego wokalistką była przez 9 lat. Potem postawiła na solową karierę. W jednym z ostatnich wpisów wróciła wspomnieniami do początków swojej działalności na polskim rynku muzycznym.

Poruszające wyznanie Agnieszki Chylińskiej

Nie da się ukryć, że przez lata obecności w show biznesie, Agnieszka Chylińska zapracowała sobie na popularność i uwielbienie fanów. Ma nietylko wyjątkowy głos, ale także ogromną charyzmę, które stanowią magnes przyciągający na jej występy tłumy. W ostatnich latach mogliśmy ją oglądać także w roli jurorki w "Mam talent" i "Małych gigantach".

Agnieszka Chylińska pozostaje również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ze swoimi fanami różnymi aspektami swojego życia. Często zdarza jej się wracać do początków swojej kariery w poruszających wpisach. Wyłania się z nich obraz, który przeczy naszym wyobrażeniom. Okazuje się, że droga na szczyt wcale nie jest usłana różami.

Droga na szczyt

Jak przyznała Chylińska, po tym, jak zdecydowała się wyprowadzić z rodzinnego domu, pomieszkiwała u koleżanek, czasem u chłopaka. Jak przyznaje "być może dlatego nigdy w pełni nie było mi dane poczuć mega gwiazdorki". Wspomniała również, że teraz młodzi muzycy mają znacznie łatwiej, niż wtedy gdy ona zaczynała.

Chylińska wskazuje, że teraz młodzi artyści mają za sobą cały sztab ludzi, w tym między innymi agenta, czy prawnika. Jak sama mówi, przez długie lata "kisiła się w warszawskich kawalerkach, choć popularne radiostacje co rusz puszczały jej piosenki". Po tym, jak zeszła ze sceny musiała zając się sama prozaicznymi czynnościamia, jak choćby remont mieszkania. Z perspektywy czasu przyznaje, że być może to właśnie ją uratowało.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: W sieci znalazło się nagranie z "The Voice of Senior". Sceny zza kulis show zdradzają całą prawdę o relacji Marty Manowskiej i Rafała Brzozowskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odszedł aktor występujący między innymi w "Klanie". Wiadomo, co było przyczyną jego przedwczesnego odejścia

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda zabrał głos w ważnej dla Polaków sprawie. Zaproponował rozwiązanie trudnej sytuacji