Jednak niestety, zapieczętowanie drzwi nie zawsze może zamaskować to, co tam robiłeś. W chwili, w której się zjawisz, możliwie pojawią się murowane i specyficzne oznaki tego, co opadło na porcelanowy tron.

Czy sposoby z Internetu na szybkie usunięcie zapachu z ubikacji działają?

Jeśli wstydzisz się jadowitej mgły, jaką zgubiłeś, przypuszczalnie przetestowałeś zatrzęsienie sztuczek, ażeby wyeliminować nieprzyjemny bukiet.

Zapaliłeś zapałkę?

Zagadnienie z rozpaleniem zapałki polega na tym, że wszyscy będą wiedzieli, z jakiej przyczyny ją zapaliłeś. Poza tym to tylko następny zapach do "kolekcji".

W gruncie rzeczy zapalenie zapałki mogłoby zużyć metan, jednak ten jest bezwonny, a ilość wydzielana przez człowieka jest niewielka. Gdyby faktycznie zapalenie zapałki miało zużyć metan, po zapaleniu pojaśniałaby, albo doszłoby do eksplozji.

Użyłeś sody oczyszczonej?

Skoro paczuszka sody oczyszczonej jest w stanie zniwelować zapach w lodówce lub pomóc wyczyścić pralkę, na tej samej zasadzie zadziała też w toalecie.

Wystarczy, że do słoiczka lub miseczki wsypiesz do połowy sodę oczyszczoną, dla ulepszenia działania, możesz dodać kroplę lub dwie olejku eterycznego, przykryć lnianą ściereczką i zabezpieczyć gumką lub sznurkiem. W razie potrzeby wystarczy wstrząsnąć w celu pobudzenia przyjemnego zapachu. Z czasem oczywiście wsad należy wymienić na nowy!

To jednak nie pomoże, gdy jesteś u kogoś w gościach. Wówczas pozostaje Ci porządnie spłukać muszlę, jeśli jest możliwość - przewietrzyć pomieszczenie i spryskać je odświeżaczem. Gdy nie zależy Ci na ukryciu przyczyn zapalenia zapałki, możesz to zrobić.

O tym się mówi: Anna Mucha pokazała się na ściance z ukochanym. To ich pierwsze publiczne wspólne wystąpienie

Zerknij też tutaj: Poród Dominiki trwał 36 godzin. Młoda mama odeszła dwa dni po nim. Rodzina nie ma wątpliwości, że winę ponosi szpital

Nie przegap tego: Z życia wzięte. Nie było nikogo, kto zaopiekowałby się dziadkiem. W kwestii testamentu sprawa wyglądała inaczej