Z końcem 2021 roku środki masowego przekazu rozpuściły pogłoski o zerwaniu Agaty Buzek z Jackiem Braciakiem. Zakochani mieli przygotowywać zawarcie związku małżeńskiego, które nie miało miejsca, gdyż Agata i Jacek rozstali się po czterech latach wspólnego życia.

Sekret jednej z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie ujawniony!

Wiele jednak wskazuje na to, iż domysły o rozstaniu pary okazały się być kolejną medialną bzdurą. Artyści widziani byli na wspólnej przechadzce, podczas której nie zachowywali się, jak obcy sobie ludzie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gutek Film (@gutekfilm)

Wygląda na to, że aktorzy zdecydowali się pokazać wścibskim paparazzim, że ich związek nie miał się lepiej. Świadectwem na to, że wciąż są razem, są zdjęcia, które opublikowano w jednym z tabloidów.

Agata Buzek i Jacek Braciak przez długi czas trzymali swój związek w tajemnicy. Gdy potem pojawiły się brukowe doniesienia o tym, że ich uczucie nie przetrwało z powodu ogłoszonej przez rząd pandemii i tego, co się z nią przywlokło, relacja aktorów znalazła się w kręgu najbardziej tajemnych spraw, jakie paparazzi postanowili rozwikłać.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kuba (@jakubwierdak)

Okazuje się, że nie potrzeba było do tego zbyt wiele sprytu, a zwykły przypadek, albo wielogodzinne obserwacje obojga na raz. Para aktorów przechadzała się ulicami Warszawy, jak to zwykle w związkach bywa - była czułość i bliskość, które nie powinny nikogo dziwić.

O tym się mówi: Anna Mucha pokazała się na ściance z ukochanym. To ich pierwsze publiczne wspólne wystąpienie

Zerknij tutaj: Poród Dominiki trwał 36 godzin. Młoda mama odeszła dwa dni po nim. Rodzina nie ma wątpliwości, że winę ponosi szpital