Jak podaje portal "Teleshow", Kamila Boś była jedną z wielu gwiazd, które chętnie zaangażowały się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Znana z udziału w programie "Rolnik szuka żony" Boś ofiarowała na licytację spotkanie "połączone z przyjemnym posiłkiem" w jej towarzystwie. Licytacja była zacięta.

Licytacje na rzecz WOŚP

Za nami 30. jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota deklarowana ze zbiórki przeprowdzonej w ostatnią niedzielę wynosi 136 282 325 zł. Nie jest to jednak kwota ostateczna, bo wiele aukcji wciąż trwa. Nadal można wylicytować tygodniowy pobyt w letniej rezydencji Marcina Gortata - obecna cena to 100 299,99 zł. Podobną cenę osiągnęły na razie sofy z programu "Kuba Wojewódzki".

Swoją cegiełkę dla WOŚP dorzuciła również Kamila Boś, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony". Zdecydowała się ona przekazać na licytację swój czas, rozmowę połączoną ze wspólnym posiłkiem. W licytacji brało udział 25 osób, a spotkanie ostatecznie osiągnęło cenę 8400 zł. Trzeba przyznać, że nie jest to mała suma.

Kamila Boś/YouTube @Rolnik Szuka Żony
Kamila Boś/YouTube @Rolnik Szuka Żony
Kamila Boś/YouTube @Rolnik Szuka Żony

Kontrowersyjna uczestniczka

Kamila Boś wzięła udział w 8. już odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Od początku wywoływała wśród widzów wiele emocji. Wielu z nich zarzucało jej zbytnie wybrzydzanie, a jeszcze inni to, że wcale nie zależy jej na znalezieniu męża, ale pracownika.

Zarzuty o to, że jest zbyt wybredna odrzucała, wskazując, że nie jest wybredna, a jedynie "wie, co pociąga ją w drugiej osobie". A czego szuka w partnerze? Przede wszystkim zależy jej na znalezieniu "dobrego człowieka", który będzie też "czuły", "opiekuńczy" i "będzie miał charakter".

Kamila Boś/YouTube @Rolnik Szuka Żony
Kamila Boś/YouTube @Rolnik Szuka Żony
Kamila Boś/YouTube @Rolnik Szuka Żony

Zaskoczyła was cena spotkania z Kamilą Boś?

To też może cię zainteresować: Rafał Brzozowski zaskoczył widzów. Takiego zachowania ze strony prowadzącego "Jaka to melodia" nikt się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kasia Cichopek ma na swoim koncie kolejną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko się nagrało

O tym się mówi: Wywołała zniszczenia na Ziemi 9200 lat temu. Czy dosięgnie nas tym razem