Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek od pewnego czasu jest jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Nie raz aktorce zdarzyło się zaliczyć na planie śniadaniówki wpadkę. Do listy doszła nowa, tym razem dotycząca butów. O co dokładnie chodzi?

Wpadka Kasi Cichopek

Fani Kasi Tusk wiedzą, że aktorka przywiązuje do swojego wyglądu ogromną uwagę. W jej mediach społecznościowych często możemy zobaczyć posty reklamujące ciuchy, biżuterię, czy kosmetyki. Na każdym zdjęciu prezentuje się nienagannie, a każdy element jej stylizacji jest doskonale przemyślany.

Kasia Cichopek / YouTube:  TYGRYS SYBERYJSKI
Kasia Cichopek / YouTube: TYGRYS SYBERYJSKI
Kasia Cichopek / YouTube: TYGRYS SYBERYJSKI

Tym bardziej dziwi fakt, że w "Pytaniu na śniadanie" nie jest już tak dobrze. W ostatnim nagraniu wrzuconym w mediach społecznościowych widać, że aktorka ma na sobie za duże buty, co dla wielu fanów jest jednoznacznym dowodem, że ten element garderoby nie należy do Kasi Cichopek.

Pod nagraniem zaroiło się od bezlitosnych komntarzy internautów. Pod filmikiem, na którym możemy zobaczyć tańczących Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego widać, że szpilki aktorki ledwo trzymają się na jej stopach (nagranie znajdziecie tutaj). Jeden z komentujących stwierdził, że na oko buty są "o dwa rozmiary za duże". "Biedactwo, TVP załatwiło jej buty z wypożyczalni" - dodał ktoś inny.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/TikTok @bądźmyrazem.tvp
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/TikTok @bądźmyrazem.tvp
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/TikTok @bądźmyrazem.tvp

Internauci zwrócili uwagę, że nie tylko Kasia Cichopek musi się zmierzyć z problemem nie swoich, za dużych butów. Bystre oko jednego z komentujących wyłapało, że i Maciej Kurzajewski nie nosi obuwia w swoim rozmiarze, choć jak przyznaje w jego przypadku nie jest to aż tak widoczne.

A jak wy oceniacie ostatnią wpadkę Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

To też może cię zainteresować: Rafał Brzozowski zaskoczył widzów. Takiego zachowania ze strony prowadzącego "Jaka to melodia" nikt się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd planuje zmiany w Kodeksie pracy. Zmiany dotyczyć będą zwolnień z pracy oraz urlopów. Na co musimy się przygotować

O tym się mówi: Bulwersująca sytuacja na infolini NFZ. Sieć obiegło nagranie wydarzenia. Co się dokładnie stało