Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Rafał Brzozowski od jakiegoś czasu prowadzi program "Jaka to melodia". Nie wszystkim widzom, którzy przywiązani byli do poprzedniego gospodarza, Roberta Janowskiego, młody piosenkarz przypadł do gustu. Znaleźli się jednak i tacy, którzy docenili zmianę. W jednym z ostatnich odcinków widzowie byli w szoku, słysząc słowa, jakie padały pod adresem uczestników z ust prowadzącego.

Zachowanie Rafała Brzozowskiego w finale "Jaka to melodia?"

Rafał Brzozowski obecny jest w polskim show biznesie od lat. Debiutował jako uczestnik muzycznego show "The Voice of Poland" i od tego momentu, jego kariera nabrała rozpędu. Brzozowski nie tylko śpiewa, ale także realizuje się jako prowadzący. Najpierw był gospodarzem "Koła fortuny", a teraz prowdzi program "Jaka to melodia".

Ostatnio widzowie mieli okazję oglądać finałowy odcinek miesiąca, do którego trafiła trójka graczy z najwyższą zdobyczą punktową. W mediach emocje wzbudziły jednak nie zmagania uczestników, ale zachowanie Rafała Brzozowskiego. Gospodarz programu pokusił się najpierw o ocenę stylizaci jednego z finalistów.

"Roman, jaką piękną muszkę masz. Normalnie aż ci pozazdrościłem. Zielona? Popatrz, nie wpadłbym na to" - powiedział Rafał Brzozowski. Kolejny komentarz padł po tym, jak pan Piotr, który doszedł do ostatniej rundy, pomylił tytuł piosenki. I choć mężczyzna poprawił się, liczyła się jego pierwsza odpowiedź.

Pan Piotr usłyszał od Brzozowskiego, że ten jest "zdegustowany" i "niepocieszony". Gospodarz szybko doprecyzował, o co mu dokładnie chodziło. Brzozowski przyznał, że jest mu przykro z powodu faktu, że człowiekowi z tak ogromną wiedzą nie udało się wygrać.

Co sądzicie o komentarzach Rafała Brzozowskiego?

To też może cię zainteresować: Radosna nowina płynie z domu Rihanny. Celebrytka ogłosiła w sieci wielkie życiowe zmiany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd planuje zmiany w Kodeksie pracy. Zmiany dotyczyć będą zwolnień z pracy oraz urlopów. Na co musimy się przygotować

O tym się mówi: Bulwersująca sytuacja na infolini NFZ. Sieć obiegło nagranie wydarzenia. Co się dokładnie stało