Rihanna sprowadziła na świat multum podarków. Jest wpływową wokalistką, aktorką, rekinem kosmetycznym i bieliźnianym, miliarderką oraz wielką bohaterką swojego rodzimego Barbadosu.

A obecnie ma zamiar dołączyć do tej listy następny tytuł: rodzic. 33-letnia ogólnoświatowa megagwiazda jest po raz pierwszy w ciąży z raperem A$AP Rocky.

To będzie jej pierwsze dziecko. Jak sobie poradzi?

Fotografie pary idącej za rękę ulicami Nowym Jorku obiegły już media społecznościowe, a wiadomość o ich nowince rozpowszechnia się lotem błyskawicy w sieci i mediach skoncentrowanych na celebrytach.

Fotograf sław Miles Diggs, który nazywa siebie Diggzy udostępnił zdjęcia Rihanny, pisząc „ONA JEST!” Jej wielu entuzjastów (w tym innych celebrytów) składało gratulacje z podekscytowaniem w komentarzach.

Rihanna i Rocky byli wieloletnimi przyjaciółmi, nim w grudniu 2020 r. zjawiły się pierwsze obwieszczenia o ich związku, który nabrał romantycznego charakteru. Zaraz po tym, jak raper został dostrzeżony, gdy tego roku spędzał Boże Narodzenie z rodziną Rihanny na Barbadosie.

Wokalistka w trakcie wywiadu na czerwonym dywanie w 2019 roku zakomunikowała: „Jestem czarną kobietą. Pochodzę od czarnej kobiety, która pochodzi od czarnej kobiety, która pochodzi od czarnej kobiety i ja mam zamiar urodzić czarną kobietę. To oczywiste. Oto kim jestem. To sedno tego, kim jestem w duchu i DNA".

Czy faktycznie uda się Rihannie spełnić to, co powiedziała wówczas w wywiadzie, czy to raczej będzie chłopczyk?

O tym się mówi: Nowe fakty w sprawie rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego ujrzały światło dzienne. O co im poszło i czy dalej będą w "M jak miłość"

Zerknij: Tę datę powinien zapamiętać każdy. Duchowny wyjaśnił z jakiego powodu