Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaczęli być parą w 2018 roku, gdy dostali rolę małżonków w serialu "M jak miłość". Chociaż znali się już wcześniej, to właśnie praca na planie tego serialu ich za sobą połączyła.

Połączyła ich praca i ona także ich rozdzieliła

Informację, która pojawiła się na początku 2022 roku, o ich rozstaniu potwierdziła Adriana Kalska na mediach społecznościowych w swoim oświadczeniu.

źródło: Instagram/Adriana Kalska

Potwierdziła, że do rozstania doszło w połowie grudnia zeszłego roku, jednak zapewniła, że nie przestaną razem pracować.

Powstało zatem pytanie, co na to Ilona Łepkowska, która ma decydujący głos w sprawie ich wspólnej przyszłości na planie m jak miłość jako małżeństwa.

Wielu także zastanawia się, jakie były powody ich rozstania i czy można było temu zapobiec. Według medialnych doniesień, fani serialu "M jak miłość" mogą się zrelaksować i przestać stresować o przyszłość małżeństwa Chodakowskich, gdyż aktorzy pozostaną razem na planie serialu. Według doniesień informatora jednego z tabloidów para rozstała się z powodów zawodowych.

Zarówno Adriana, jak i Mikołaj zajęli się różnymi produkcjami, Mikołaj dodatkowo zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie gra rolę w serialu zniewolona.

Ten długi czas, który para spędzała osobno, oddalił ich od siebie, a na ostatnich show-biznesowych wydarzeniach Mikołaj pojawił się w towarzystwie innej kobiety.

O tym się mówi: Mało kto zna te sztuczki. Jak wykorzystać wodę utlenioną do storczyków, sadzonek i dowolnych kwiatów

Zerknij też tutaj: Wiadomo, ile zarabia Jurek Owsiak i czy czerpie korzyści ze zbiórek WOŚP. Wiele osób może być tym rozczarowane